Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Orange Polska

Al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa
mazowieckie, Polska

orange.jobs/site/en-home

NIP: 5260250995

Proces rekrutacji

Przed rozmową z nami:

  • Poczytaj o nas i poznaj lepiej naszą ofertę, jako pracodawcy,
  • Przypomnij sobie rolę i odpowiedzialności, ostatnie zadania, w których brałeś/łaś udział i za co byłeś/łaś odpowiedzialny/na. Pochwal się swoim doświadczeniem,,
  • Jeśli bierzesz udział w spotkaniu on-line sprawdź wcześniej możliwości połączenia. Zapewnij sobie także spokojne miejsce na rozmowę,
  • Bądź punktualnie. Jeśli wiesz, że możesz się spóźnić, poinformuj nas o tym,
  • Zastanów się, o co chcesz nas zapytać. Spotkanie z nami to także okazja dla Ciebie, aby upewnić się, że ta oferta to dobry wybór.

ETAP 1

Aplikuj na wybraną ofertę pracy poprzez formularz aplikacyjny.

Analizujemy wszystkie przysłane do nas aplikacje, aby zaprosić na spotkania tych, którzy najlepiej pasują do Orange i do wyzwań, które dla nich mamy. Niezależnie od decyzji na tym etapie kontaktujemy się z każdym kandydatem.

! Potwierdzenie otrzymania przez nas Twojej aplikacji otrzymasz na wskazany w formularzu adres e-mail.

ETAP 2

Spotkanie kwalifikacyjne

On-line czy osobiście najważniejsza jest dla nas rozmowa o doświadczeniach i wzajemnych oczekiwaniach. Spotkasz się z HR Biznes Partnerem i/lub przyszłym szefem. Chcemy poznać się bliżej, a także sprawdzić Twoje umiejętności (w zależności od rodzaju stanowiska pracy i poziomu odpowiedzialności, możemy zaprosić Cię to testów kompetencyjnych).

ETAP 3

Decyzja

Na tym etapie przedstawimy Ci konkretną ofertę dołączenia do Orange. Jeśli będzie dla Ciebie interesująca, powitamy Cię w naszym zespole.

ETAP 4

Witaj w zespole

Jeszcze przed pierwszym dniem nowej pracy otrzymasz dostęp do naszej aplikacji wdrożeniowej. Dzięki niej poznasz Orange od środka, dowiesz się więcej o naszej strategii i wyzwaniach biznesowych. To także okazja do poznania ludzi tworzących naszą firmę i społeczności, z którymi możesz rozwijać swoje zainteresowania.