Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Orange Polska

Al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa
mazowieckie, Polska

orange.jobs/site/en-home

NIP: 5260250995

Kim jesteśmy?

Orange Polska to 20 różnych obszarów działania: od techniki, sieci, badań i rozwoju, przez sprzedaż i obsługę klienta, do finansów, łańcucha dostaw i HR. Dla pracowników oznacza to dostęp do ponad 320 specjalizacji w ramach jednej firmy, co przekłada się na zróżnicowane środowisko pracy, uczestnictwo w projektach na skalę ogólnopolską oraz możliwość wdrażania nowoczesnych technologii.

W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy tu pracują i wartości, jakie wnoszą. Sukces osiągamy dzięki bezpośredniej komunikacji i przyjacielskim relacjom w pracy. Aby być w czołówce stawiamy na dynamiczne działanie. Dzięki poszukiwaniu nowych inspiracji i uczciwemu podejściu do biznesu tworzymy przyszłość.

Dlaczego warto z nami pracować?

Powodów jest wiele:

  • 20 obszarów działania i dostęp do 320 specjalizacji,
  • Możliwość odkrycia i rozwoju własnego talentu,
  • Nowe technologie z obszaru IT i innowacyjne rozwiązania,
  • Ciekawość i pasja towarzyszące naszym codziennym zadaniom,
  • Otoczenie, które stale inspiruje,
  • Czas wolny, który masz dla siebie - szanujemy Twoje prywatne pasje, życie rodzinne, prywatne potrzeby,
  • Możliwość skorzystania m.in. z dofinansowań do wyjazdów, pożyczek dla pracowników, czy dobrze prosperującego Programu Emerytalnego.

Szkolenia i rozwój

Ci, których motywacją do pracy jest rozwój zawodowy mają w Orange ogromne możliwości. Swoim pracownikom oferujemy specjalistyczne szkolenia stacjonarne, szkolenia językowe, dofinansowanie do nauki, udział w konferencjach i pracę w międzynarodowym środowisku. Wiedzę mogą zdobywać również dzięki grom, quizom i filmom.

Stworzyliśmy także  program dzielenia się wiedzą ekspercką, dzięki któremu pracownicy prowadzą szkolenia zgodne z ich specjalizacją lub w ramach tematów przekrojowych, np. zarządzanie projektami.

Dla tych, którym to nie wystarcza mamy ponad 3000 profesjonalnie przygotowanych szkoleń e-learningowych, aby każdy mógł rozwijać się w wybranym przez siebie kierunku.

Jak pracujemy?

Możesz pracować z nami w siedzibie głównej – Miasteczku Orange, ale mamy też Miasteczka Regionalne w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Lublinie i Wrocławiu oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (61)