Dane kontaktowe

Optima SP. Z O.O.

GRUNWALDZKA 82
80-244 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 660 123 123
optima@optima.pl

www.optima.pl

NIP: 5833101093

Zaspokajamy potrzeby Klientów oczekujących prostych i szybkich rozwiązań finansowych.
Zdobędziemy przewagę konkurencyjną dzięki wysokiej efektywności pracy, wysokim standardom etycznym i zawodowym oraz zaangażowaniu wszystkich Pracowników.

O nas

Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek gotówkowych. Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb Klientów, oczekujących prostych i szybkich rozwiązań finansowych.

Jesteśmy firmą o uznanej marce, za którą stoi ponad 30 lat doświadczenia Dollar Financial Group, międzynarodowej grupy finansowej, do której należymy. Najwyższą wartością jest nasza wiarygodność. Od 1999 roku jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Pożyczanie to nasza specjalność od wielu lat, ale nauczyliśmy się także troszczyć o ludzi i dbać o atmosferę w pracy.

W swoich działaniach kierujemy się zasadą: PROSTO-SZYBKO-EFEKTYWNIE. Wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze.

Ponieważ uważamy, że słowo „niemożliwe” nie istnieje, szukamy osób, które podzielają tę wizję. Dzięki takiemu podejściu tworzymy autorskie programy, analizy czy strategie scoringowe. W naszej firmie znajdziesz osoby dojrzałe, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z innymi.

Nie samą pracą Optima żyje

Optymiści (bo tak się nazywamy) biorą udział w półmaratonach, maratonach i biegach amatorskich. Propagujemy zdrową dietę, świętujemy przeróżne okazje - często sami je  wynajdujemy (np. Dzień Sernika).

Nie zapominamy także o dzieciach naszych pracowników, które są mile widziane w naszej firmie. Wymyślamy dla nich konkursy plastyczne i fotograficzne, zapraszamy do biura, by zobaczyły gdzie pracuje mama albo tata, organizujemy rodzinne spotkania z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki.

Jeśli masz ochotę wnieść coś od siebie do naszej firmy, chcesz brać udział w tworzeniu biznesu i atmosfery przyjaznej wszystkim pracownikom zajrzyj do naszych aktualnych ofert pracy i wyślij nam swoje CV. Jeśli akurat teraz nie znajdziesz tam oferty, nie rezygnuj z kontaktu z nami - wyślij nam swoje zgłoszenie.

Warto rozwijać się razem z nami! – Work Life Balance

W Optimie kierujemy się zasadą „work hard, play hard”. W związku z tym, oferujemy naszym pracownikom różnego rodzaju benefity, które ułatwiają nam zachowanie równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Sprawdź, na co możesz liczyć dołączając do naszego zespołu:

Karta Multi Sport

Dofinansowanie do urlopu

Prywatna opieka medyczna

Pokój relaksu

Special Days

Promujemy zdrowy tryb życia

Lekcje języka angielskiego

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (32)