Dane kontaktowe

Optima Logistics Group S.A.

ul. Mickiewicza 36A
01-616 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.optimalg.com

NIP: 7010157936

Poznaj nas

W 2008 roku dwóch wspólników założyło niewielką firmę spedycyjną, w której zatrudnionych było kilka osób.

  • W ciągu dwunastu lat działalności staliśmy się jedną z najszybciej rozwijających się firm spedycyjnych w Polsce. Posiadamy swoje biura w jedenastu miastach – w Warszawie, Poznaniu, Radomiu, Łodzi, Katowicach, Szczecinie, Kielcach, Ełku, Olsztynie, Łomży oraz w Mińsku Mazowieckiem. 
  • Nasz zespół tworzą ludzie z różnym doświadczeniem zawodowym, wywodzący się z różnych branż. Łączy nas jedno – realizujemy się w pracy.
  • Naszym niewątpliwym atutem jest to, że zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem oraz dajemy szansę młodym ludziom, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy.
  • Brak doświadczenia zawodowego lub doświadczenie w innych dziedzinach nie jest dla nas przeszkodą. Wręcz przeciwnie - jesteśmy otwarci na współpracę z absolwentami oraz osobami, które chcą zmienić branżę. Cenimy świeże spojrzenie.

OPTIMA W LICZBACH

12 LAT istniejemy na rynku
11 to liczba miast, w których jesteśmy obecni
14 Managerów Spedycji pochodzi z rekrutacji wewnętrznej (mamy 15)

Według rankingu firm TSL w naszym kraju ukazanego przez Dziennik Gazeta Prawna z 2020 roku w kategorii „Przychody z działalności – spedycja drogowa” zajęła zaszczytne 2 miejsce w Polsce. Jest to skok z 12 miejsca, w porównaniu do zeszłorocznego zestawienia.

Natomiast w rankingu wśród wszystkich firm związanych z rynkiem TSL, w którym kryterium stanowił przychód z działalności TSL uplasowaliśmy się na wysokim 13 miejscu w kraju z dynamiką wzrostu przychodów sięgającą 115% w stosunku do poprzedniego roku. 

STAWIAMY NA AWANS WEWNĘTRZNY!

Zarówno wśród pracowników spedycji, jak i w innych działach firmy stawiamy na awans wewnętrzny.

Nasi Team Leaderzy, Koordynatorzy i Kierownicy to w większości pracownicy, którzy zaczynali u nas na stanowiskach Młodszych Spedytorów lub Młodszych Specjalistów.

  • Aż 14 z 15 Managerów spedycji zaczynało pracę u nas na stanowisku Młodszego Spedytora.
  • Wszyscy Team Leaderzy spedycji pochodzą z rekrutacji wewnętrznej.
  • Aż 17 spośród 20 Koordynatorów w innych działach firmy to osoby, które są na swoich stanowiskach w wyniku awansu wewnętrznego.

JAKIE INNE KORZYŚCI PŁYNĄ Z PRACY U NAS? SRAWDŹ W ZAKŁADCE BENEFITY!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (39)