Dane kontaktowe

OpsTalent

Ślężna 132
53-111 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8992769445

OpsTalent – jacy jesteśmy?

OpsTalent to wciąż młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, stworzona przez Gabrielę i Trevora Coyne, niepoprawnych optymistów i pasjonatów nowatorskich rozwiązań. Na przestrzeni pięciu lat nasza OpsTalentowa rodzina rozrosła się do ponad 100 osób, a w 2016 roku otworzyliśmy nowe, znacznie większe biuro, co pozwoliło nam rozpocząć współpracę z kolejnymi partnerami biznesowymi. Do tej pory zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów, w ponad 20 językach.

Nasze działania skupiamy wokół dwóch obszarów – tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w branży IT oraz szeroko pojętej obsłudze klienta. W sektorze IT zawsze stawiamy na innowacyjność i odważne cele. Do naszego prężenie rozwijającego się Software House´u rekrutujemy deweloperów do międzynarodowych projektów o rozmaitych profilach i pracujących w różnorodnych technologiach: PHP, react, angular 2/4, java8, node.js, data warehousing i wielu innych. Wspierają oni proces terminowego dostarczania przesyłek, pomagają lekarzom w planowaniu dnia pracy i zapewniają bankom niezakłóconą realizację transakcji - wszystko to tworzy solidne oprogramowanie, które finalnie ma realny wpływ na życie ludzi.

Jeśli chodzi o drugą część OpsTalentowej działalności, czyli Customer Service, nasi partnerzy powierzają nam to, co dla nich jest najistotniejsze – swoich klientów docelowych. Zaś naszą misją jest bycie ekspertem w dziedzinie ”Customer Care” i dostarczenie obsługi na najwyższym poziomie w różnych językach – po angielsku, francusku, niemiecku, duńsku, szwedzku, hiszpańsku i wielu, wielu innych.

OpsTalent to pasjonaci do zadań specjalnych! Niepowtarzalna atmosfera i kultura, jaką budujemy, stwarzają nieograniczone możliwości rozwoju w różnorodnych dziedzinach życia - tak zawodowych, jak i prywatnych. A wszystko to urozmaicone jest pozytywną energią, przyjemnością i zabawami integracyjnymi.

NAGRODY

Najlepszym dowodem na naszą autentyczność jest zdobycie pierwszego miejsca w międzynarodowym konkursie ECCCSA (European Contact Centre & Customer Service Awards) w kategorii Pracodawca Roku – Najlepsze Miejsce Pracy (Employer of the Year – Great Place to Work).

Ponadto możemy pochwalić się, że zostaliśmy wybrani jako firma wzorcowa, na podstawie której studenci wrocławskiej WSB na kiernuku „Wellbeing w organizacji” będą uczyć się o budować pozytywne przedsiębiorstwo i wdrażać idee Wellbeingu. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)