Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OpsTalent

Ślężna 132
53-111 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8992769445

OpsTalent – jacy jesteśmy?

OpsTalent to wciąż młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, stworzona przez Gabrielę i Trevora Coyne, niepoprawnych optymistów i pasjonatów nowatorskich rozwiązań. Na przestrzeni pięciu lat nasza OpsTalentowa rodzina rozrosła się do ponad 150 osób, a w 2016 i 2017 roku otworzyliśmy nowe, znacznie większe biura, co pozwoliło nam rozpocząć współpracę z kolejnymi partnerami biznesowymi. Do tej pory zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów, w ponad 20 językach.

Nasze działania skupiamy wokół dwóch obszarów – tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w branży IT oraz szeroko pojętej obsłudze klienta. W sektorze IT zawsze stawiamy na innowacyjność i odważne cele.

Jeśli chodzi o drugą część OpsTalentowej działalności, czyli Customer Service, nasi partnerzy powierzają nam to, co dla nich jest najistotniejsze – swoich klientów docelowych. Zaś naszą misją jest bycie ekspertem w dziedzinie „Customer Experience” i dostarczanie obsługi na najwyższym poziomie w różnych językach – po angielsku, francusku, niemiecku, duńsku, szwedzku, hiszpańsku i wielu, wielu innych.

OpsTalent to pasjonaci do zadań specjalnych! Niepowtarzalna atmosfera i kultura, jaką budujemy, stwarzają nieograniczone możliwości rozwoju w różnorodnych dziedzinach życia - tak zawodowych, jak i prywatnych. A wszystko to urozmaicone jest pozytywną energią, przyjemnością i zabawami integracyjnymi. Dbamy o work-life balance i wierzymy w Wellbeing w naszej firmie.

Nasze wartości

NAGRODY

Najlepszym dowodem na naszą autentyczność jest zdobycie pierwszego miejsca w międzynarodowym konkursie ECCCSA (European Contact Centre & Customer Service Awards) w kategorii Pracodawca Roku – Najlepsze Miejsce Pracy (Employer of the Year – Great Place to Work).

Ponadto możemy pochwalić się, że zostaliśmy wybrani jako firma wzorcowa, na podstawie której studenci wrocławskiej WSB na kierunku „Wellbeing w organizacji” będą uczyć się o budować pozytywne przedsiębiorstwo i wdrażać idee Wellbeingu, czyli o dobrostanie pracownika.

We wrześniu 2018 zostaliśmy ceryfikowanym Leaderem Wellbeingu, tytuł przyznał nam Wellbeing Institute na podstawie opisu naszych praktyk, które wpływają na dobrostan pracownika. Więcej można o nas przeczytać tu: http://wellbeinginstitute.com.pl/opstalent-case-study/

Jesteśmy również dumni ze zwycięstwa w 1. ogólnopolskim konkursie Wellpower, zorganizowanym przez Infor.pl, pod patronatem m.in. PwC. Wygraliśmy w kategorii średnich firm, co pokazuje, że idea Wellbeingu nie jest modą lub kaprysem, a dobrym pomysłem na zarządzanie. 

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)