Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OPONEO.PL S.A.

ul. Podleśna 17
85-145 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

www.oponeo.pl

NIP: 9532457650

REKRUTACJA

Ciągły rozwój firmy skłania nas do poszukiwania zdolnych i ambitnych osób, które chciałyby dołączyć do naszego grona. Pracę znajdują u nas zarówno osoby z doświadczeniem jak i świeżo upieczeni absolwenci szkół średnich i uczelni wyższych.

Jeśli więc szukasz pracy ciekawej i wymagającej, w której swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja kreatywności i rozwojowi, zapraszamy do nas.

Proces rekrutacyjny może się nieco różnić w zależności od działu do którego aplikujesz. Najważniejsze etapy przedstawiamy poniżej.

ETAP 1

Weryfikacja nadesłanych dokumentów

Na początku aplikacje są uważnie czytane i analizowane  pod kątem wymagań, które zostały zawarte w ogłoszeniu.

W przypadku gdy ubiegasz się o stanowisko w Dziale Obsługi Klienta Zagranicznego, możesz spodziewać się rozmowy telefonicznej weryfikującej Twoje kwalifikacje językowe. Wysyłając aplikację na stanowisko projektowe nie zapomnij dołączyć swojego portfolio lub linku do swoich  prac.

Z racji otrzymywanej dużej ilości życiorysów, odpisujemy i zapraszamy na następny etap tylko wybranych kandydatów.

ETAP 2

Rozmowa kwalifikacyjna

W zależności od profilu stanowiska i jego miejsca w strukturze naszej firmy możesz spodziewać się jednego lub dwóch spotkań rekrutacyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna najczęściej jest przeprowadzana przez kierownika działu. Jest to doskonała okazja aby lepiej poznać Twoje umiejętności, kompetencje i predyspozycje.  

Podczas spotkania nie bój się zadawać pytań. To właśnie jest moment, kiedy możesz przedstawić swoje osiągnięcia i oczekiwania, dowiedzieć się więcej o miejscu pracy i przekonać się, czy będziesz do nas pasować. 

Podczas selekcji możemy zastosować także inne metody weryfikacji Twoich kompetencji i wiedzy. Np. jeśli aplikujesz na stanowiska analityczne lub do działu IT, możesz spodziewać się zadań i testów sprawdzających umiejętności praktyczne.

ETAP 3

Złożenie oferty

To moment podjęcia decyzji, z kim chcielibyśmy współpracować. Jeśli wybór padł na Ciebie, przedstawimy Tobie warunki zatrudnienia i omówimy szczegóły.

Rekrutacja kończy się otrzymaniem kompletu dokumentów i podpisaniem umowy.