Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o. o.

Promienistych 1
31-481 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

www.opitz-consulting.pl/kariera

NIP: 9452095305

Jak się pracuje się w OPITZ?

Zobacz, jak wygląda nasza codzienność.

Nasi pracownicy mogą korzystać z nowoczesnego biura na ósmym piętrze w biurowcu Astris, gdzie na wspólną przerwę kawową poleca się taras z widokiem na Kraków. Podczas przerw doceniamy możliwość wspólnej gry w piłkarzyki, rozmowy przy wspólnym obiedzie czy odpoczynku w kąciku kreatywnym.

Wolisz pracować zdalnie? To nie problem – skorzystaj z firmowego sprzętu i zabierz pracę do domu.

Nie samą pracą OPITZ żyje!

Praca w OPITZ to także wiele innych ciekawych aktywności.

Z naszą załogą nie grozi Ci nuda. Organizujemy wiele imprez, które są zawsze okazją do budowania relacji i wspólnej zabawy. Co roku latem spotykamy się, wraz z naszymi bliskimi, na pikniku, podczas którego czekają na nas różne ciekawe atrakcje, m.in wycieczki górskie, kajaki, czy impreza taneczna. Zawsze w fantastycznym towarzystwie i w pięknych okolicznościach przyrody!

Regularnie spotykamy się też na naszych wewnętrznych Community Days, gdzie dzielimy się wiedzą na wykładach i workshopach. Jest to również świetna okazja do integracji - rozpoczynamy je zawsze wspólnym śniadaniem, a na obiad serwujemy pizzę!

Nieodłączną częścią naszej pracy jest także udział w Digital XChange - konferencji współorganizowanej przez OC DE w okolicach Kolonii, gdzie podczas całodniowego spotkania mają miejsce panele dyskusyjne oraz wykłady naszych pracowników i partnerów biznesowych. Nie brakuje także możliwości do ciekawych rozmów przy symbolicznej lampce wina.

Jesteśmy też obecni na imprezach sportowych, takich jak Business Run – możesz brać w nich udział pod szyldem OPITZ! Organizujemy spotkania świąteczne, wyjazdy z okazji Welcome Days oraz wspólnie pomagamy podczas akcji charytatywnych.

#zusammen nie tylko w pracy, bo w OPITZ liczą się relacje!