Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o. o.

Promienistych 1
31-481 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

www.opitz-consulting.pl/kariera

NIP: 9452095305

POZNAJ NAS

Poznaj OPITZ CONSULTING Polska – firmę IT z 30-letnią historią i niemieckimi korzeniami.

Czym się zajmujemy? ROBIMY IT, a dokładniej:

KODUJEMY

Pracujemy głównie jako fullstack deweloperzy w modelu OC|Services. Zespołowo wspieramy projekty u kilku klientów jednocześnie, tym samym pomagając im pokonać wyzwania stawiane przez digitalizację. Tworzymy oprogramowanie oparte na Javie i/lub rozwiązaniach chmurowych i dokładamy wszelkich starań, aby dostosować je do realnych potrzeb naszych odbiorców. Nie zapominamy też o automatyzacji i DevOps. Stawiamy na jakość i wartość dodaną dla naszych klientów.

Technologie i narzędzia, w których będziesz pracować to m.in. Java, Kotlin, Typescript, Javascript, Spring, Hibernate, Angular, React i JSF.

 

WSPIERAMY

Jako #Digital Service Manufacture od ponad 30 lat wspieramy inne firmy przy wdrażaniu i modernizacji rozwiązań IT. Nasi pracownicy zapewniają całodobową pomoc kilkudziesięciu firmom w Polsce i za granicą, przejmując odpowiedzialność za sprawne działanie ich systemów. Pomagamy zarówno użytkownikom końcowym, jak i specjalistom z działów technicznych po stronie klienta. Na co dzień współpracujemy też z innymi dostawcami usług IT i również tutaj – stawiamy na partnerstwo. Rozwój aplikacji i infrastruktury, analityka i długofalowe wsparcie – to technologiczne filary naszego biznesu.

BUDUJEMY BAZY

Tworzymy infrastrukturę i obsługujemy kluczowe systemy bazodanowe. Wymyślamy koncepcje, planujemy, budujemy i dostarczamy systemy baz danych (Cloud lub OnPremise). Wdrażamy także rozwiązania wysokiej dostępności i strategii migracji.

Technologie i narzędzia, w których będziesz pracować to m.in. Oracle DB, Oracle Exadata, MSSQL, PostgreSQL, MySQMiddleware: Weblogic, JBoss, TomCatCloudy: OCI, AWS, Azure, IONOSOS: Linux, AIX, Windows

 

A to wszystko #ZUSAMMEN – bo u nas liczą się relacje!

Zatrudniamy blisko 500 osób, w tym 40 w polskim zespole OC|Services. Dużą część naszej załogi stanowią inżynierowie systemowi, programiści i konsultanci wspierający naszych klientów. Choć posiadamy biuro w Krakowie, wielu z nas działa zdalnie lub hybrydowo w ramach polsko-niemieckich teamów, dlatego jesteśmy otwarci na kandydatów z całej Polski!

Jeśli zależy Ci na pracy w luźnej, nieformalnej atmosferze, a także rozwoju w świecie IT, to trafiłeś(-aś) pod właściwy adres. U nas skorzystasz z 12 dni „szytego na miarę” programu szkoleniowego, a dzięki ciągłemu wzrostowi naszej firmy i świadomie podejmowanym decyzjom biznesowym poczujesz się bezpiecznie. Ponadto będziesz pracować z językiem niemieckim na co dzień!

Co otrzymasz po dołączeniu do OPITZ CONSULTING?

Niezależnie od tego, czy wolisz biegać po sklepach, czy po bieżni, zapewnimy Ci pakiet benefitów pomagający zachować prawidłowy work-life balance.

Jak możesz do nas dołączyć?

Szybki i przyjemny proces rekrutacji ma dla nas ogromne znaczenie. Sprawdź, jakie są poszczególne etapy rozpoczęcia kariery w OPITZ CONSULTING.