Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Opieka Grupa Veritas

ul. Skarbowców 23 A
53-032 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 758 81 50
[email protected]

veritas.pl

NIP: 7010790148

KIM JESTEŚMY

Grupa Veritas to dynamicznie rozwijająca się firma, która w ciągu swojej działalności stała się pionierem na rynku pracy związanym z rekrutacją wykwalifikowanych opiekunów osób starszych, pomagając znaleźć pewną, bezpieczną pracę na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski oraz od niedawna Austrii.

Veritas Group wdraża i realizuje różnorodne projekty z branży opiekuńczej, medycznej oraz rekrutacyjnej. Już od 10 lat nieustannie pracujemy nad rozwojem swoich kompetencji, łącząc doświadczenie z wiedzą. Przez ten czas zaufało nam już ponad 30000 osób, które znalazło u nas zatrudnienie.

Nasza główna siedziba mieści się we Wrocławiu, a w całej Polsce mamy przeszło 20 biur regionalnych.

NASZE SPÓŁKI

VERITAS OPIEKA – Dynamicznie rozwijający się projekt, związany z usługą dotyczącą kompleksowych rozwiązań z zakresu rekrutacji wykwalifikowanego personelu opiekuńczego na terenie Niemiec, Austrii oraz Wielkiej Brytanii.

VERITAS POLSKA – Spółka oferuje całodobową opiekę nad osobami starszymi na terenie Polski.  Usługa długoterminowej opieki domowej jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zapewnić opiekę swoim bliskim.

VERITAS RECRUITMENT – agencja rekrutacyjna, która specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne i managerskie. Profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja daje pewność wyboru właściwej osoby na konkretne stanowisko.

VERITAS DELTA – biuro rachunkowe, które świadczy rozwiązania w zakresie kompleksowego wsparcie i obsługi księgowej oraz kadrowej dla firm.

FUNDACJA VERITAS – wspieramy działania charytatywne na rzecz dzieci, niepełnosprawnych, dorosłych, a także zwierząt. Pomagamy potrzebującym w trudnej życiowej sytuacji, aby mogli wrócić do radosnego życia.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

PRZYJAZNA KULTURA ORGANIZACYJNA
Prowadzimy otwartą komunikację i zwracamy się do siebie po imieniu, bez względu na stanowisko oraz staż pracy w firmie. Przekazujemy sobie merytoryczny i konstruktywny feedback – dzięki takiej komunikacji rozbudzamy w sobie kreatywność oraz chęć do działania.

WSPIERAMY NOWE POMYSŁY
Wdrażamy najlepsze pomysły naszych pracowników w życie. Jesteśmy otwarci na innowacyjne spojrzenia każdego z Was.

OWOCE I WARZYWA
Raz w tygodniu do biur dostarczane są sezonowe, świeże warzywa i owoce. 

OPIEKA MEDYCZNA
W ramach programu benefitów pracownicy mogą wykupić opiekę medyczną nie tylko dla siebie, ale także dla swoich bliskich.

KARTA SPORTOWA
Siłownia, basen, crossfit lub lekcja tańca? Karty Multisportu pozwalają nam indywidualnie wybrać zajęcia.

PO PRACY
Nie samą pracą przecież człowiek żyje. Imprezy integracyjne, wspólne wyjazdy, śmieszne konkursy – tego wszystkiego możesz się po nas spodziewać.