Dane kontaktowe

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Mszczonowska 4
02-337 WARSZAWA
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 220 15 48
Fax: 22 220 16 06
[email protected]

www.gaz-system.pl

NIP: 5272432041

Pracuj z nami

Praca w GAZ-SYSTEM to możliwość udziału w strategicznych projektach zmieniających rynek energetyczny zarówno w Polsce, jak i w regionie. To także szansa na zdobycie doświadczenia i wiedzy eksperckiej oraz realne perspektywy rozwoju. To również unikalna i przyjazna atmosfera, oparta na dzieleniu się wiedzą.

Nasi pracownicy kierują się takimi wartościami jak: zaangażowanie, odpowiedzialność, profesjonalizm, praca zespołowa i szacunek. Podobnych cech szukamy u kandydatów.

Oferty rekrutacyjne odzwierciedlają bieżące potrzeby biznesu i skierowane są zarówno do profesjonalistów, ekspertów czy menedżerów, jak również osób na początku drogi zawodowej.

ETAP 1

APLIKACJA I SELEKCJA

Złóż aplikację na wybrane ogłoszenie a my ją przeanalizujemy. Jeśli Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania skontaktujemy się z Tobą.

ETAP 2

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Spotkanie jest okazją do zaprezentowania się przed przyszłym przełożonym. Podczas spotkania porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach oraz poznamy wzajemne oczekiwania.  W zależności od stanowiska, na jakie aplikujesz, spotkań może być kilka, a w przypadku stanowiska kierowniczego zaprosimy Cię do udziału w sesji Assessment Centre.

ETAP 3

INFORMACJA ZWROTNA

Po spotkaniu rekrutacyjnym, poinformujemy Cię o naszej decyzji. W przypadku decyzji negatywnej otrzymasz informację telefonicznie bądź mailowo. Jeśli nasza decyzja będzie pozytywna, skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając Ci naszą ofertę zatrudnienia.

ETAP 4

WITAMY W GAZ-SYSTEM

Pierwsze dni w pracy spędzisz na szkoleniach wprowadzających, a Twój bezpośredni przełożony zadba o wprowadzenie Cię do nowych obowiązków.