Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.

Grzybowska 62
00-844 Warszawa

NIP: 5252775789

Kariera w Chmurze Krajowej

POZNAJ NAS

Chmura Krajowa łączy najnowsze technologie i ludzi, którzy ją rozumieją, potrafią za nią podążać i wiedzą jak ją wykorzystać w praktyce. Jesteśmy młodą firmą z aspiracjami bycia ważną częścią rewolucyjnej zmiany technologicznej w Polsce. Każdy z nas ma wpływ na tempo, w jakim rozwiązania chmurowe będą stawały się nowym standardem IT.

Zwinna kultura pracy w ramach interdyscyplinarnych zespołów projektowych jest gwarantem skutecznej współpracy wewnątrz organizacji. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, inspirujemy i dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Dajemy możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami z branży, oferujemy wsparcie w zdobywaniu liczących się na rynku certyfikatów. Bierzemy udział w nowatorskich projektach, które wyznaczają kierunek dalszych zmian i rozwoju cyfrowego polskich firm.

W Chmurze Krajowej jesteśmy otwarci na pytania i rozmowy, więc jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, po prostu spotkaj się z nami, opowiedz o sobie i swoim doświadczeniu. Od nas dowiesz się więcej o tym, w jakim modelu działamy na co dzień i co robimy, by stać się najszybciej rosnącą firmą na rynku chmury obliczeniowej w Polsce. Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV i umówić się na spotkanie z naszym zespołem HR. Do zobaczenia w Chmurze!

Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie, kanałach społecznościowych oraz portalach pracy.

WSPIERAMY INICJATYWY NASZYCH PRACOWNIKÓW

W Chmurze Krajowej nie zapominamy też o potrzebujących: wspieramy dom dziecka, pomagaliśmy szpitalom pediatrycznym. Jesteśmy otwarci na inicjatywy charytatywne pracowników. Tomek Kulesza przeszedł pieszo ponad pół tysiąca kilometrów po Głównym Szlaku Beskidzkim, a my ufundowaliśmy sprzęt do pracowni informatycznej Szkoły Podstawowej w Baligrodzie. Wszyscy pracownicy Chmury Krajowej mogli się włączyć do akcji, wpłacając dodatkowe środki w internetowej zbiórce.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)