Dane kontaktowe

Ontex Polska

Ul. Przedsiębiorców 6
97-500 Radomsko
łódzkie, Polska
[email protected]

NIP: 7311006907

Poznaj nas

Ontex jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych. Jesteśmy największym producentem materiałów higienicznych w Europie i piątym na świecie. Prowadzimy dystrybucję w ponad 110 krajach za pośrednictwem wiodących sprzedawców detalicznych, a także pod naszymi markami własnymi.

W Polsce spółka posiada 2 lokalizacje: Zakład Produkcyjny w Radomsku oraz Biuro Sprzedażowe w Warszawie. Fabryka w Radomsku została uruchomiona w 2018 roku. Jest to przyjazny dla środowiska obiekt, którego produkty są oznaczone zielonym certyfikatem energetycznym. Ontex kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy oraz budowanie atmosfery, której fundamentem jest zaufanie i partnerstwo.

Wciąż się rozwijamy. W październiku 2021 rozpoczęliśmy rozbudowę Zakładu w Radomsku, co w 2022 roku pozwoli nam stworzyć 200 nowych miejsc pracy. Procesy rekrutacyjne na nowe stanowiska pracy już wystartowały.

Zostań częścią firmy, która ceni wiedzę i doświadczenie każdego swojego pracownika.

Nasze wartości

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)