Dane kontaktowe

Ontex Polska

Ul. Przedsiębiorców 6
97-500 Radomsko
łódzkie, Polska
[email protected]

NIP: 7311006907

Poznaj nas

Ontex jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla dzieci i dorosłych z centralą w Belgii. Jesteśmy największym producentem materiałów higienicznych w Europie i piątym na świecie. Prowadzimy dystrybucję w ponad 110 krajach za pośrednictwem wiodących sprzedawców detalicznych, a także pod naszymi markami własnymi.

W Polsce spółka posiada 2 lokalizacje: Zakład Produkcyjny w Radomsku oraz Biuro Sprzedażowe w Warszawie. Fabryka w Radomsku została uruchomiona w 2018 roku. Jest to przyjazny dla środowiska obiekt, którego produkty są oznaczone zielonym certyfikatem energetycznym. Ontex kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu klientów. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy oraz budowanie atmosfery, której fundamentem jest zaufanie i partnerstwo.

Wciąż się rozwijamy. W czerwcu 2022 roku zakończyliśmy rozbudowę fabryki w Radomsku. Systematycznie uruchamiamy nowe linie produkcyjne oraz prowadzimy procesy rekrutacyjne na nowe stanowiska pracy.

Nasze wartości

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)