Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Onninen Sp. z o. o.

Emaliowa 28
02-295 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 42 676 88 01
[email protected]

www.onninen.pl

NIP: 5261032852

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych

Będąc liderem dostaw materiałów technicznych, codziennie zmieniamy świat na lepszy. Oferujemy szeroką gamę produktów dopasowanych do poszczególnych segmentów klientów (200 000 produktów w ofercie). Obsługujemy instalatorów, firmy wykonawcze, redystrybucję, przemysł, firmy budowlane i instytucje publiczne. Jesteśmy po to, by skutecznie wspierać naszych klientów w realizacji inwestycji, tych dużych i tych małych, bo każdy klient zasługuje na najlepszy serwis. 

Kogo szukamy?

Są wśród nas profesjonaliści z branży instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i elektrotechnicznej. Szukamy osób kreatywnych, otwartych na nowe technologie i ceniących sobie możliwość rozwoju. Nie stawiamy żadnych granic i pomimo pozornie męskiej branży zachęcamy do aplikowania również panie z wykształceniem technicznym. Jeżeli jesteś osobą ambitną, lubisz wyzwania zawodowe, chcesz kreować rzeczywistość i pracować w międzynarodowym środowisku, to czekamy właśnie na Ciebie! 

Jesteśmy częścią Grupy Kesko

Jesteśmy częścią Grupy Kesko - lidera wśród firm handlowych w Europie Północnej. Kesko prowadzi swoją dzialalność w 8 krajach w branży spożywczej, budowlanej, technicznej oraz samochodowej, zatrudniając łącznie około 43 000 osób. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i aktywnie zaangażowaną w działania proekologiczne związane z łagodzeniem klimatu i ochroną Morza Bałtyckiego. Grupa Kesko jest laureatem wielu prestiżowych nagród i odznaczeń dla firm o zrównoważonym rozwoju w biznesie, m.in. Dow Jones Sustainability DJSI World i DJSI Europe.  Akcje Kesko są notowane na giełdzie Nasdaq Helsinki. 

Onninen w Polsce

W Polsce działamy w oparciu o sieć samoobsługowych oddziałów Onninen Express, nowoczesny system zamówień internetowych OnnShop, doradców techniczno-handlowych i sprawny łańcuch dostaw. Tajemnicą naszego sukcesu są ludzie - ambitni i pełni pozytywnej energii. Łączy nas pasja i profesjonalizm.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)