Dane kontaktowe

Oney Polska S.A.

Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
mazowieckie, Polska

oney.com.pl

NIP: 5272429317

Poznaj nas

Cześć, jesteśmy Oney!

Od lat z powodzeniem budujemy swoją pozycję na rynku finansowym w Polsce i na świecie.
Jesteśmy częścią Oney Banque Accord, banku Holdingu Auchan.

Tworzymy proste i nowoczesne produkty finansowe skierowane do klientów Auchan, Leroy Merlin, Bricoman i Norauto. Są to kredyty, pożyczki, karty kredytowe oraz ubezpieczenia.
Naszymi partnerami są takie firmy AIG, Uniqa, Ergo Hestia i Allianz – to oni dostarczają nam produkty, z których budujemy rozwiązania Oney.

Chcieć znaczy móc!

To nasze motto, które napędza nas do działania każdego dnia. Definiuje naszą koncentrację na rozwoju pracowników, którzy chcą brać na siebie coraz większą odpowiedzialność, ale też podkreśla naszą świadomość, że są wśród nas też Ci, którzy wolą rozwijać się we własnym tempie - i dla nich także Oney jest świetnym miejscem do pracy.

Gdzie możesz pracować?

Nasza struktura to trzy duże sektory:

Sprzedaż:
To rozproszony terytorialnie dział, liczący blisko 100 punktów sprzedaży. Tutaj reguły są proste, a cel zawsze jasno zdefiniowany, więc zdecydowanie możesz czuć się sobą i czerpać satysfakcję ze swoich wyników.

Dział Obsługi Klienta:
Nasz Dział Obsługi Klienta powstał z troski o wysoką jakość świadczonych usług. Nie jesteśmy firmą call center. Pracujemy na własny rachunek, a kiedy zrealizujemy cele – dzielimy się zyskiem z naszymi pracownikami.

Centrala:
Nasza centrala liczy ok. 80 osób - wszyscy się znamy. Sporą część pracy wykonujemy w zespołach projektowych łączących ludzi z różnych części organizacji i poziomów. Kładziemy duży nacisk na dzielenie się wiedzą oraz relacje oparte na zaufaniu. Jeśli lubisz taki styl – to chcemy z Tobą pracować.


Dowiedz się więcej na www.kariera.oney.com.pl

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)