Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Onex Group

Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5751726496

Onex Group - Eksperci Technologii Microsoft

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz liderem na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Nasze kompetencje potwierdzają liczne nagrody i tytuły, m.in. Partnera Roku Microsoft 2018 w Polsce w sektorze MŚP. Nie osiadamy jednak na laurach i cały czas się rozwijamy. Nasz sklep CentrumXP przerodził się w onex.store, rozszerzyliśmy sprzedaż o urządzenia elektroniczne, m.in. laptopy, telefony, tablety, akcesoria gamingowe, monitory i drukarki. Dodatkowo w odpowiedzi na potrzeby klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o szereg nowych usług, takich jak Software House, IT z onex.store, wdrożenie, serwis i konsultacje inżynierskie.

Nasze oddziały:

Onex Group 
al. Niepodległości 18                                                     
02 - 653 Warszawa                                         

Oddział w Częstochowie 
al. NMP 34   
42-202 Częstochowa   

Oddział w Sosnowcu
al. Mireckiego 22C
41-200 Sosnowiec

Oddział w Gliwicach
ul. Portowa 8
44-100 Gliwice

Specjaliści, dla których praca stała się pasją

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim PASJA, którą kierujemy się w pracy i która pozwala nam codziennie osiągać nowe sukcesy oraz wolność w podążaniu do ambitnych celów – w ONEX GROUP ufamy ludziom i ich kompetencjom. Będziesz mieć realny wpływ na biznes, bez rozliczania Cię z godzin pracy czy hierarchicznej struktury - nasze sukcesy są efektem współpracy zaangażowanych zespołów. Inspirujemy się i dzielimy wiedzą i odpowiedzialnością. Wspieramy rozwój kompetencji zawodowych, jak i prywatnych zainteresowań naszych pracowników.

Nasze Wartości

  • Zaangażowanie – jesteśmy proaktywni i odważni. Bierzemy odpowiedzialność za swoje decyzje i traktujemy ją jak przywilej, a nie obowiązek. Wspólne sukcesy sprawiają nam satysfakcję.
  • Zaufanie – nie akceptujemy postawy roszczeniowej, gdyż jest ona oznaką braku zaufania. Ufamy klientom oraz sobie nawzajem.
  • Lojalność – dbamy o interes i dobre imię firmy oraz jej pracowników. Stawiamy na długoterminowe relacje z klientami.
  • Rozwój – jesteśmy ciekawi świata i chętni do pogłębiania swoich kwalifikacji. Każdy z nas ma swoje zainteresowania i pasje, również poza pracą, i chętnie dzielimy się nimi między sobą i wspieramy w ich rozwoju.
  • Transparentność – zarówno we wzajemnych relacjach, jak i współpracy z klientami, kierujemy się zasadami uczciwości i szczerości. 
  • Szacunek – przestrzegamy zasad kultury, okazujemy swoją wdzięczność i staramy się być dla siebie nawzajem uprzejmi bez względu na okoliczności.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)