Dane kontaktowe

OMV Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 439
05-800 Pruszków
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.omv.com.pl

NIP: 5342304421

POZNAJ NAS

OMV Polska to zespół niemal 100 osób tworzących zgraną drużynę specjalistów w zakresie logistyki wewnątrzmagazynowej i produkcyjnej. Zakresy naszych kompetencji i wiedzy wzajemnie się uzupełniają, doskonale doradzamy Klientom i partnerom, ale przede wszystkim jesteśmy członkami zespołu i lubimy to co robimy. Pozytywna atmosfera w firmie pozwala nam kłaść nacisk na relacje i współpracę, tak w kontaktach z Klientami, jak i wewnątrz zespołu.

Na rynku polskim istniejemy od 2005 roku, kontynuując tradycje spółki matki – włoskiej firmy Vecar powstałej w 1985 roku. W Polsce rozpoczęliśmy działalność jako autoryzowany dealer wózków widłowych marki OM oraz partner biznesowy dla firm Electrolux i Whirlpool. 


CO ROBIMY?

Od początku działalności stale rozwijamy zakres naszego portfolio produktów i usług. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza, pozwalają nam oferować m.in.

  • Doradztwo w zakresie optymalizacji floty i procesów wewnątrzmagazynowych
  • Produkty:  nowe wózki widłowe marki CESAB, używane wózki widłowe z gwarancją, ciągniki przemysłowe, myjki i zamiatarki przemysłowe, systemy wspierające bezpieczeństwo i wydajność, wózki specjalne.
  • Projekty i instalacje: regały magazynowe (doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż, przeglądy eksperckie, modyfikacje, serwis), akumulatorownie (stanowiska do ładowania, nowe baterie trakcyjne, regeneracja baterii, systemy uzupełniania wody).
  • Usługi: serwisowe, wynajmu, finansowania oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

BĄDŹ SOBĄ, PRACUJ Z NAMI

W OMV Polska niezwykle cenimy zespół współpracujących z nami osób. Dołączając do nas możesz być pewien, że zrobimy wszystko, abyś miał możliwość wykorzystania swoich predyspozycji, gwarantując Ci jednocześnie możliwości rozwoju. Ten z kolei przebiegać będzie w przyjaznych warunkach. Jako pracodawca każdego dnia dokładamy starań, aby atmosfera w firmie przynosiła nam wszystkim satysfakcję. Doskonale rozumiemy również, że nie samą pracą pracownik żyje. Dlatego znajdujemy odpowiedni balans pomiędzy pracą zawodową a życiem poza nią. To wszystko sprawia, że tak wiele osób współpracuje z nami od początku funkcjonowania firmy! Być może również dlatego, że zapewniamy pakiet opieki medycznej, zajęć sportowych, organizujemy wyjazdy integracyjne, możemy na siebie liczyć i pracujemy w pozytywnej atmosferze. W każdym razie, wszyscy gramy do jednej bramki.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

Jeśli już wiesz, że chcesz do nas dołączyć, zobacz jak wygląda proces rekrutacyjny. Wydaje się nieskomplikowany? Taki rzeczywiście jest.

ETAP 1 Zgłoszenia online

Czas na Twój ruch. Wyszukaj interesującą Cię ofertę pracy. Wyślij CV na adres: [email protected] lub aplikuj bezpośrednio w sekcji z ogłoszeniami i czekaj na telefon od nas.

ETAP 2 Selekcja aplikacji

Teraz nasza kolej. Spośród otrzymanych CV wybierzemy kandydatów, którzy naszym zdaniem najlepiej poczują się zespole firmowym, korzystając jednocześnie z możliwości wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia.

ETAP 3 Rozmowa rekrutacyjna

Czas na spotkanie. Z niezwykłą przyjemnością zaprosimy Cię na kawę i poznamy bliżej. Czekając na spotkanie, przygotuj się do niego. Zapoznaj się dokładnie z ofertą pracy, zastanów dlaczego chcesz do nas dołączyć, przemyśl swoje mocne i słabe strony w odniesieniu do oferty. A później już tylko zapraszamy w wyznaczonym terminie.

ETAP 4 Witamy w OMV Polska 

Jeśli zarówno Ty jak i my uznamy, że dobrze byłoby gdybyśmy nawiązali współpracę, podejmiemy decyzję i zaprosimy Cię do nas. Od tego czasu staniesz się częścią naszego zespołu.

BENEFITY

  • BĄDŹ ZDRÓW

Wszyscy członkowie naszego zespołu, jeśli tylko wyrażą taką chęć, mogą skorzystać z pakietu prywatnej opieki medycznej. Co więcej, istnieje także możliwość rozszerzenia go na nabliższą rodzinę.

  • UPRAWIAJ SPORT

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Mając na uwadze zdrowie i pozytywną energię, umożliwiamy skorzystanie z oferty obiektów sportowych w ramach kart sportowych. Jeśli tylko lubisz aktywny wypoczynek, z przyjemnością będziemy wypatrywać Twojego uśmiechu po uwolnieniu endorfin.

  • WYPOCZYWAJ 

Naszym pracownikom gwarantujemy możliwość skorzystania z dofinansowania do wypoczynku. Doskonale wiemy, że relaks pozytywnie nastraja do otoczenia. A tego potrzeba nam do satysfakcji i uśmiechu całego zespołu.

  • ROZWIJAJ SIĘ 

Cenimy Twoje pasje i kompetencje. Co więcej, wiemy, że są one kołem napędowym naszej firmy. Dlatego będziemy czerpać z Twojej wiedzy, jednocześnie z przyjemnością dając Ci możliwość rozwoju w obszarach Twoich zainteresowań.

  • MIŁO SPĘDZAJ CZAS 

W naszym towarzystwie nie będzie o to trudno. Gwarantujemy, że stworzymy ku temu powody nie tylko w trakcie pracy. Dbamy o to, aby przyjemne chwile zdarzały się równie często m.in. przy okazji wspólnych wyjazdów, jak również firmowych oraz zespołowych spotkań integracyjnych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)