Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Omnipack Sp z o.o.

ul. Żelazna 59
00-848 Warszawa
mazowieckie, Polska

omnipack.pl

NIP: 5223055791

Kim jesteśmy?

Omnipack to lider rynku logistyki dla e-commerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem ze swobodną kulturą organizacyjną.

Jeśli wierzysz w potencjał e-commerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz do nas!

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

1. Prześlij nam swoje CV

Zapoznaj się z naszymi ofertami, wybierz najlepszą dla Siebie i zaaplikuj.

2. Wywiad telefoniczny

Pierwsza rozmowa telefoniczna to etap, podczas którego chcemy poznać się, zrozumieć Twoją motywację do podjęcia pracy i sprawdzić Twoje wyobrażenie odnośnie stanowiska na jakie zaaplikowałeś. Pytamy również oczekiwania finansowe oraz dyspozycyjność.

3. Spotkanie rekrutacyjne z HR

To dzięki niemu chcemy mieć pewność, że Twoje cele i ambicje są zgodne z kulturą firmy i stanowiskiem, na które obecnie poszukujemy pracownika. Masz możliwość zapytania o szczegóły oferty i zapoznania się z działalnością firmy. Jest to moment kiedy możesz bezpośrednio opowiedzieć o swoim doświadczeniu i kwalifikacjach. W tym czasie też sprawdzamy znajomość języków obcych i inne umiejętności.

4. Zadanie rekrutacyjne

W zależności od stanowiska o jakie się starasz, poprosimy Cię o wykonanie krótkiego zadania - w domu lub u nas w biurze.

5. Spotkanie z Managerem / Zarządem

Druga rozmowa to okazja do poznania bezpośredniego przełożonego, porozmawiania o zakresie zadań i doprecyzowaniu wzajemnych oczekiwań.

6. Przekazanie decyzji

Przekażemy Ci informację zwrotną o wyniku procesu rekrutacyjnego. Jeżeli wszystko poszło zgodnie z planem składamy Ci ofertę, przygotowujemy dokumenty niezbędne do zatrudnienia i witamy Cię na naszym pokładzie.

Rozwój i benefity

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

  • Technologia - możesz być współtwórcą sukcesu jakim jest nasze od podstaw dedykowane oprogramowanie dopasowane do unikalnego modelu biznesowego. Razem podbijemy zarówno rynki zagraniczne, jak i polski .
  • Sprzedaż - możesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami (znane brandy z różnych branż), wdrażać nowe rozwiązania usprawniające pracę tego działu.
  • Dział wsparcia Klientów - zespół wspiera codziennie naszych Klientów mailowo i telefonicznie, nie ma dla nich problemu nie do rozwiązania.
  • Dział Onboarding - z zaangażowaniem, indywidualnym podejściem i otwartą głową - wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów podczas nowych wdrożeń.
  • Działy wspierające - codziennie dbają o prawidłowe i sprawne funkcjonowanie firmy. Są to działy Finance, HR & Administration.
  • Operacje - trzon naszej organizacji, w ramach którego możesz rozwijać się na wielu płaszczyznach - zaczynając od pracy w magazynie, a kończąc na kierowaniu nim.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)