Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OMD Group

ul. Ibisa 14
02-812 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 32 01 100
Fax: +48 22 32 01 101
[email protected]

NIP: 9512204928

#OMDREKRUTUJE

Chcesz pracować w dynamicznym środowisku? Planowanie mediów nie ma przed Tobą tajemnic - to nie tylko Twoja praca, ale też pasja? A może dopiero chcesz się tego nauczyć? Jesteś otwarty, komunikatywny i optymistycznie nastawiony do świata? Cenisz sobie niepowtarzalną atmosferę?

Dołącz do nas i zostań z nami na dłużej!

Do każdej rekrutacji podchodzimy indywidualnie. Przede wszystkich staramy się zadbać o dobrą atmosferę i sprawną komunikację w trakcie całego procesu.

W ramach rekrutacji chcemy przede wszystkim Cię poznać, dowiedzieć się dlaczego chcesz do nas dołączyć. Bardzo ważne są dla nas również Twoje kompetencje - zarówno twarde, jak na miękkie. Wszystko po to, żeby mieć pewność, że będzie nam się dobrze razem pracować 😊

Każdy, kto uczestniczy w naszych procesach rekrutacyjnych jest dla nas bardzo ważny, dlatego niezależnie od podjętej przez nas decyzji, otrzymasz od nas informację zwrotną.

Aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce Oferty Pracy.

ETAP 1

Czekamy na Twoje CV. Dołącz do nas!

Ten etap należy do Ciebie! Jeżeli znajdziesz interesujące Cię ogłoszenie, wyślij nam swoją aplikację. Przeanalizujemy Twoje CV pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami o pracę na dane stanowisko.

ETAP 2

Spotkajmy się!

Wybranych Kandydatów zapraszamy do nas na spotkania rekrutacyjne. Szanujemy Twój czas, dlatego najczęściej organizujemy jedno spotkanie, podczas którego masz szansę poznać swojego przyszłego Szefa, jak również porozmawiać z działem HR.

W niektórych przypadkach poprosimy Cię dodatkowe spotkanie lub wykonanie zadania rekrutacyjnego. O wszystkich szczegółach poinformuje Cię osoba z działu HR.

ETAP 3

Nasza decyzja.

Ten etap należy do nas ! Jesteś dla nas ważny i dziękujemy, że poświęciłeś nam swój czas. Niezależnie od tego, jaką podejmiemy decyzję, zawsze udzielimy Ci informacji zwrotnej - mailowo lub telefonicznie.

Jeśli decyzja będzie pozytywna, skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo warunki zatrudnienia.

ETAP 4

Ustalamy warunki współpracy.

Jeżeli po naszej pozytywnej decyzji zdecydujesz się na podjęcie współpracy z nami (a mamy nadzieję, że tak będzie 😊), przedstawimy Ci szczegółowo warunki zatrudnienia. Po ich zaakceptowaniu przez obie strony, potwierdzimy je również mailowo, żebyś miał pewność, że już niedługo rozpocznie się Twoja przygoda z OMD Group.

ETAP 5

Zatrudnienie.

Zaczynamy naszą wspólną przygodę 😊 Twój pierwszy dzień zaczniesz onboardingiem z działem HR. Twój Przełożony wprowadzi Cię w obowiązki i pokaże Ci nasze biuro. Poznasz również swoich kolegów z zespołu, którzy nie tylko będą wsparciem merytorycznym, ale pokażą Ci przede wszystkim jak fajnie może być w pracy!