Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OMD Group

ul. Ibisa 14
02-812 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 32 01 100
Fax: +48 22 32 01 101
[email protected]

NIP: 9512204928

#OMDCODLACIEBIE

Aby pracowało nam się jeszcze lepiej, gwarantujemy udogodnienia oraz dodatkowe benefity. Dzięki nim możemy realizować swoje pasje, doskonalić angielski, rozwijać się sportowo czy mieć zagwarantowany spokój dzięki całodobowej opiece medycznej.
Poznaj wszystkie z nich!

OPIEKA MEDYCZNA

Zapewniamy Ci dostęp do profesjonalnej, prywatnej opieki medycznej w Medicover. Wiemy, że każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego proponujemy Ci wybór spośród kilku pakietów. Masz możliwość wykupienia opieki również dla Twoich bliskich.

MULTISPORT

Wiemy, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa sport i aktywność fizyczna. Proponujemy Ci kartę Multisport, dającą darmowy lub promocyjny dostęp do obiektów sportowych. Jest ich naprawdę dużo, bo korzystamy z najwyższego pakietu - PLUS. Będziesz miał w czym wybierać!

DO YOU SPEAK ENGLISH?

Chcesz lepiej mówić po angielsku albo może mówisz świetnie, ale nie chcesz stracić kontaktu z językiem? Proponujemy Ci dofinansowanie do lekcji języka angielskiego, które prowadzone są przez doświadczonego Native Speakera.

UBEZPIECZ SIĘ NA ŻYCIE

Chcesz czuć się bezpiecznie? – u nas możesz. Ofertujemy możliwość wykupienia bardzo atrakcyjnej polisy na życie i zdrowie.

PROBLEM Z PARKOWANIEM? NIE U NAS 😊

Problem z parkowaniem? U nas to nie problem. Mamy dostęp do własnego, dużego parkingu, na którym dla każdego znajdzie się miejsce.

Jeżeli wolisz rower – super, mamy również sporo stojaków rowerowych. Dodatkowo możesz skorzystać z prysznica 😉

DBAMY O CIEBIE

Świeże owoce są u nas codziennie.

Dodatkowo nasza kuchnia jest w pełni wyposażona. Znajdziesz tu pyszną kawę z ekspresu, pełen wybór mleka (tak, tak – bez laktozy, owsiane itd. Też mamy 😊), herbaty i wszystko co jest Ci potrzebne do codziennego, biurowego funkcjonowania.

A poza tym to… fajne miejsce, gdzie codziennie spotkasz fantastycznych ludzi.

INTEGRUJEMY SIĘ

Nie samą pracą człowiek żyje… Dlatego organizujemy zarówno działowe, jak i ogólnofirmowe spotkania i wyjazdy integracyjne. To coś, na co wszyscy czekają! Mamy wtedy możliwość zapomnieć na chwilę o pracy i poznać się bliżej.

ROZWÓJ I SZKOLENIA

Branża cały czas się rozwija, a my staramy się zrobić wszystko, aby dotrzymać jej tępa. Uczymy się od siebie nawzajem, ale czerpiemy również wiedzę z zewnątrz, uczęszczając na najważniejsze konferencje, szkolenia i warsztaty branżowe.

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

Ludzie, świetna atmosfera, wzajemny szacunek i akceptacja – to dla nas najważniejsze wartości. Poczujesz to, jak dołączysz do nas 😊