Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OMD Group

ul. Ibisa 14
02-812 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 32 01 100
Fax: +48 22 32 01 101
[email protected]

NIP: 9512204928

#PoznajOMDGroup

OMD Group powstało w 1993 roku. Jesteśmy częścią największej międzynarodowej sieci domów mediowych. Naszą domeną jest nowatorskie podejście do planowania strategii mediowych, wytyczanie nowych dróg w świecie reklamy oraz szukanie niestandardowych rozwiązań. Aktywnie wspieramy naszych klientów w obszarze planowania i zakupu mediów. Zrealizowaliśmy niezliczoną ilość kampanii reklamowych, które zakończyły się sukcesem. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są również liczne nagrody zdobywane w konkursach branżowych.

#OMDNajważniejsiSąLudzie

Naszą największą wartością są Pracownicy - dynamiczny, młody zespół. Pracują z nami ludzie pełni pasji, pomysłów i inicjatyw. U nas chcieć to znaczy móc, a rytm pracy wyznacza wzajemna sympatia i szacunek. Stawiamy na otwartą kulturę organizacji. Przyjacielska atmosfera pozwala czuć się jak w domu i sprawia że praca staje się przyjemnością.

Zatrudniamy ponad 200 osób. Jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – kilkukrotnie otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy.

Działamy zespołowo, wspierając, motywując i inspirując się w codziennych wyzwaniach. Dzięki temu praca oprócz możliwości rozwoju i satysfakcji z osiąganych efektów zostawia również przestrzeń na działania CSR i rozwój zainteresowań.

#OMDPomagamy

W OMD Group wierzymy, że naprawianie świata należy zacząć od najbliższego otoczenia. Dlatego angażujemy się w tematy dla nas ważne. Lubimy pomagać: organizujemy różne inicjatywy społeczne oraz  wspieramy liczne organizacje charytatywne.

Co robimy?

  • Zbieramy pieniądze na Schronisko Viva! w Korabiewicach.
    Dodatkowo nasi koledzy pracują w nim jako wolontariusze.
  • Organizujemy ogólnopolską akcję z okazji Światowego Dnia Osób z zespołem Downa #ZespolKolorowychSkarpetek - https://zespolkolorowychskarpetek.pl/
  • Biegamy w szczytnych celach. Wystartowaliśmy drużyną m.in. w Biegu Mikołajów i Ekiden.
  • Współpracujemy  z Fundacją Ronalda McDonalda
  • Co roku nasi pracownicy wspierają Szlachetną Paczkę
  • Wspieramy Fundację Dr Clown, z której pomocą wyremontowaliśmy kącik zabaw w szpitalu na Niekłańskiej
  • Organizujemy cykl wykładów motywacyjnych dla kobiet ze świata marketingu aby wesprzeć ich rozwój i wiarę w siebie – „Kobiety, kobietom”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)