Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Olivia Serwis Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 472C
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

www.oliviacentre.com/oferty-pracy

NIP: 5842732752

Olivia Business Centre

Jesteśmy dynamiczną organizacją, umożliwiającą swoim współpracownikom ciągły i stabilny rozwój. Jako interdyscyplinarny zespół, w którym pracuje już ponad 170 specjalistów, odpowiadamy za cały proces powstawania, utrzymania i funkcjonowania Olivia Business Centre – od etapu jego budowy, przez aranżację biur i ich wynajem (komercjalizacja), po utrzymanie relacji z Rezydentami oraz ich kompleksową obsługę (facility management). Angażujemy się w liczne projekty służące budowaniu społeczności Olivii; sami też inicjujemy wydarzenia, dzięki którym Pracownicy naszego centrum mogą się lepiej poznać, rozwijać swoje zainteresowania oraz pasje, zdobywać wiedzę.

Olivia: razem możemy więcej

W misję Olivii wpisane są współpraca, inspiracja, dzielenie się wiedzą, działanie na rzecz otoczenia. Razem robimy rzeczy ważne: oddajemy krew, pomagamy organizacjom społecznym, wspieramy kulturę i sztukę (program Olivia Cooltura), promujemy nowe idee oraz inicjatywny na rzecz rozwoju. Współpracujemy z uczelniami (Olivia Campus). Umożliwiamy naszym współpracownikom stałe podnoszenie kwalifikacji. Tylko u nas mogą wziąć udział w ponad 500 konferencjach, szkoleniach, warsztatach, panelach dyskusyjnych czy debatach rocznie! W ramach Olivia Sport działają u nas liga piłkarska i żeglarska.

O naszym centrum. Olivia Business Centre to jeden z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się hubów biznesowych w Polsce. W Olivii swoje siedziby mają światowe korporacje: Amazon, Bayer, Ricoh czy PwC; największe polskie marki: Energa, Omida czy VTS; dynamicznie rozwijające się firmy sektora MSP, startupy, organizacje wsparcia biznesu. Tu działa jeden z najprężniej rozwijających się coworkingów w Polsce - O4. Rezydenci i mieszkańcy mają w Olivii dostęp do centrów konferencyjnych, centrum medycznego, przedszkola, gimnazjum, banków, siłowni, salonu urody, piekarni, adwokata, punktu ładowania aut elektrycznych, restauracji, parkingów (też rowerowych). Do Olivii łatwo dojechać transportem publicznym, kursuje tu Olivia shuttlebus, działa carpooling. Wkrótce do dyspozycji będzie też wypełniony zielenią ogród.

KOGO SZUKAMY

O naszym sukcesie decydują ludzie, dlatego szukamy osób, które chcą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu największego w północnej Polsce centrum biznesowego, które mają odwagę kreowania i wdrażania śmiałych idei, wciąż szukają nowatorskich rozwiązań i są otwarte na zmiany (również technologiczne), jakie niesie nieustanie ewoluujący rynek. Nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości jest współpraca. Jesteśmy zaangażowani w wiele projektów. Tworzymy interdyscyplinarne zespoły, w skład których wchodzą m.in.:

  • inżynierowie budowy oraz inżynierowie branży sanitarnej i elektrycznej
  • kierownicy budowy
  • architekci i projektanci lokali biurowych
  • menedżerowie ds. komercjalizacji
  • administratorzy nieruchomości (facility management)
  • specjaliści z działów wspierających jak: marketing, prawny, HR, finanse itp.

Aktualne oferty pracy znajdziesz na: http://www.oliviacentre.com/oferty-pracy/

Jeśli nie udało Ci się znaleźć oferty pracy odpowiedniej dla Ciebie – wyślij nam swoje CV na adres: [email protected], a my będziemy informować Cię o rekrutacjach, które możesz uznać za interesujące.

PROCES REKRUTACYJNY

Etap 1 – analiza aplikacji
Prześlij do nas swoją aplikację: CV i/ lub portfolio (architekci i projektanci), a my ją przeanalizujemy pod kątem naszych potrzeb rekrutacyjnych.

Etap 2 – rozmowa telefoniczna
Jeśli Twój profil odpowiada naszym wymaganiom, zadzwonimy do Ciebie, by zorganizować spotkanie rekrutacyjne. Będziesz mieć okazję dowiedzieć się więcej na temat kultury naszej organizacji i opowiedzieć o swoich doświadczeniach i planach zawodowych.

Etap 3 - spotkanie
Kolejnym krokiem jest spotkanie się z przyszłym przełożonym. Tutaj uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, na które aplikujesz oraz będziesz mieć okazję do zaprezentowania nam swojego doświadczenia i osiągnięć.

Etap 4 - oferta
Pasujemy do siebie! O naszej decyzji poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo.

Etap 5 – rozpoczęcie pracy w Olivia Business Centre
Jesteś zatrudniony/na. Rozpoczynasz swoją zawodową przygodę w Olivii. Zaczynamy, oczywiście, od poznania zespołu i wdrożenia w tajniki naszej pracy.


Nasza organizacja oferuje: przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach branżowych), opiekę zdrowotną, ubezpieczenie grupowe, imprezy i spotkania integracyjne, ligi i kluby sportowe. Ponadto, bliskość usług oraz wiele inicjatyw w ramach społeczności Olivii, do których możesz dołączyć.


Programy praktyk i staży: Jesteśmy otwarci na współpracę, zarówno z doświadczonymi pracownikami, jak i osobami, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową.

Jeśli chcesz odbyć praktyki lub staż, lub jeśli nie udało Ci się znaleźć oferty pracy odpowiedniej dla Ciebie – skontaktuj się z nami i wyślij swoje CV na adres: [email protected].

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)