Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Olimp Labs Sp. z o.o.

Pustynia 84F
39-200 Dębica
podkarpackie, Polska
Telefon: +48 14 680 32 02
Fax: +48 14 680 32 65
[email protected]

olimp-labs.com

NIP: 8722076235

Najwyższe farmaceutyczne standardy.

Olimp Labs sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną, założoną w 1990 roku, która zatrudnia obecnie niemal 800 Pracowników. Pracują z nami ludzie pełni pasji, prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach. Tworzymy zgrany zespół. Nasi Pracownicy chętnie angażują się w akcje społeczne, charytatywne, sportowe. U nas każdy pomysł jest mile widziany, jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy.

Stawiamy na ciągły rozwój

Dzięki nowoczesnym technologiom i wiedzy realizujemy przełomowe badania, które pozwalają zapobiegać wielu chorobom. Inwestycje w innowacje wyniosły już ponad 0,5 miliarda PLN. W rękach naszych utalentowanych naukowców znajduje się jedyny taki w Polsce i jeden z 9 na świecie sztuczny przewód pokarmowy. Dzięki niemu przeprowadzamy wyjątkowe doświadczenia i eksperymenty. Dostarczamy wyroby powstałe na bazie sprawdzonych najwyższej jakości składników. Gotowe produkty poddawane są wielu testom, daleko wykraczającym poza standardowe normy. Wszystko to sprawia, że nasza oferta jest bezpieczna i skuteczna.
 

Stworzyliśmy markę Olimp Sport Nutrition

Jesteśmy ekspertami również w dziedzinie suplementacji i żywienia sportowego. Nasze suplementy diety i odżywki dla sportowców są doskonale znane i dostępne na całym świecie. Współpracujemy z profesjonalnymi sportowcami, mamy liczne grono ambasadorów. W Ośrodku Badawczo-Rozwojowym stworzyliśmy specjalną Pracownię Wysiłkową, w której sprawdzamy wskaźniki wydolności sportowców, a także realny wpływ suplementów diety na wyniki. 

Międzynarodowy sukces

Nasze produkty dostarczamy do ponad 100 krajów na całym świecie. Jesteśmy dumni z dynamicznego wzrostu sprzedaży eksportowej. Otrzymaliśmy Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Międzynarodowy Sukces. Regularnie pojawiamy się na kluczowych targach i konferencjach – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wielką dumą jest Olimp Racing, nasz zespół wyścigowy, który bierze udział w międzynarodowych wydarzeniach GT Open, FIA CEZ, EsetV4Cup, 24HSeries.