Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OKE Poland Sp. z o.o.

Heweliusza 11
80-890 Gdańsk

NIP: 5832877673

OKE Poland

O firmie

OKE Poland to firma w branży IT, który specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla systemów TV hybrydowej, Big Data oraz w rozwiązaniach w zakresie IoT (internet of things). Jako software house, zajmujemy się też tworzeniem i usprawnianiem aplikacji dla systemów w obszarze systemów transakcyjnych czy analizy otwartych źródeł danych w czasie rzeczywistym. Tworzymy aplikacje webowe i mobilne, pozwalające użytkownikom korzystać z rozwiązań technologicznych w wygodny sposób na dowolnych urządzeniach.

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim stażem na rynku IT. Nasze specjalistyczne zespoły, w których skład wchodzi ponad 80 developerów i testerów, we współpracy z międzynarodowymi partnerami, tworzą oraz wdrażają innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Proces naboru

1 - Aplikacja. Prześlij do nas swoje CV/link do profilu na LinkedIn na adres: [email protected] Na każdą wiadomość odpowiadamy.

2 - Rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy. Ma ona charakter głównie techniczny i jest prowadzona przez doświadczonych programistów lub testerów, przy udziale osoby z HR. Na rozmowie sprawdzamy znajomość języka angielskiego.

3 - Zadanie do wykonania w czasie własnym kandydata. Daje nam to możliwość oceny jakości kodu.

4 - Rozmowa kwalifikacyjna z naszym klientem, zależnie od projektu (Skype).

5 - Oferta zatrudnienia. Na tym etapie negocjujemy warunki zatrudnienia. Możliwa jest współpraca z nami w formie umowy o pracę, umowy cywilno-prawnej lub działalności gospodarczej.

Naszym pracownikom i współpracownikom oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i nauki własnej (dostęp do pluralsight, szkolenia wewnętrzne i j. angielski)
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty Multisport
  • Rywalizację sportową z użyciem Endomondo

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)