Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OKAM CAPITAL Sp.z o.o.

Al. Jerozolimskie 181A
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 435 47 87
[email protected]

www.okam.pl

NIP: 7010226264

KIM JESTEŚMY?

OKAM to doświadczony inwestor, obecny na rynku mieszkaniowym w Polsce od 2004 roku. Doceniając potencjał rynku nieruchomości mieszkaniowych, OKAM od początku istnienia na polskim rynku chciał oferować wysoką jakość życia w najlepszych lokalizacjach. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możemy zapewnić, że nasi klienci otrzymują również mieszkania w najwyższym standardzie. Wieloletnie doświadczenie założyciela Arie Korena i udziałowców, kontakty biznesowe na szeroką skalę, wybitne umiejętności oraz oddani pracownicy - to wszystko sprawia, że z pasją tworzymy wyjątkowe projekty. Ponieważ każdy z nas zasługuje na więcej.

NOWA POLITYKA JAKOŚCI

Pod koniec 2018 roku OKAM wprowadził Nową Politykę Jakości, będącą wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Począwszy od inwestycji CENTRAL HOUSE, wszystkie inwestycje OKAM zostaną wyposażone w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania, wspomagające ochronę klimatu i poprawiające komfort życia. Są to między innymi: wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, wypożyczalnia rowerów, oczyszczacze powietrza w każdym mieszkaniu oraz panele solarne. Nowa Polityka Jakości to nowatorski koncept na rynku deweloperskim, który zyskał sobie wielu zwolenników. Misja edukacyjna i proekologiczna to jedno z głównych założeń działalności firmy OKAM.

DZIAŁALNOŚĆ POZADEWELOPERSKA

Firma OKAM wspiera działania ludzi, którzy nie boją się nowych, często brawurowych wyzwań w niesieniu pomocy innym. Od lat kreuje wydarzenia prospołeczne oraz pomaga inicjatywom prywatnym, jak i publicznym. Jest jednym z funadatorów koncertów na rzecz Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, Festiwalu Singera, czy Otwartej Ząbkowskiej. Wystąpiła w roli partnera charytatywnej wyprawy Rowerem przez Islandię, z której dochód trafił do podopiecznych Centrum Opiekuńczo-Wychowawczego WZRASTANIE w Katowicach, oraz Biegu Orkiestrowego organizowanego przez Fundację BIEGAMYzSERCEM.pl, wspierającego Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)