Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Oerlikon Business Services Europe Sp. z o.o.

Złota 59
00-120 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272849166

Poznaj Oerlikon Shared Services Center!

Oerlikon SSC to miejsce, w którym realizowane są różnorodne aspekty finansowe licznych przedsiębiorstw. Jako spółka, należąca do Grupy Kapitałowej Oerlikon, świadczymy usługi księgowe podmiotom wewnętrznym, ciesząc się ich zaufaniem. Dbając o najwyższy poziom realizowanych usług, rozwijamy się poprzez wdrażanie nowatorskich rozwiązań oraz rozwijanie umiejętności i wiedzy eksperckiej naszych pracowników.

Nasze działy księgowe korzystają z narzędzi, jakie zostały i są wypracowywane na drodze współpracy międzynarodowej ze spółkami w ponad 20 krajach na świecie. Dążymy do centralizacji, standaryzacji i automatyzacji procesów.

Nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy, w budynku Skylight przy ulicy Złotej. To, w tym miejscu współpracują ze sobą doświadczone zespoły, rodzą się nowe pomysły i powstają innowacje.

Nasz zespół

Oerlikon SSC to międzynarodowa kadra, która składa się nie tylko z osób z Polski, ale i innych państw. Razem tworzymy dobrze nastrojony zespół, który świadczy usługi dla wielu spółek, zlokalizowanych między innymi w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Lichtensteinie, Francji, Belgii, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Słowacji czy Turcji.

Koordynowanie procesów, które angażują jednocześnie wiele podmiotów w kilku krajach to gra zespołowa. Dlatego dbamy o siebie nawzajem i dobrze się rozumiemy, ustalając i realizując nie jednostkowe, ale wspólne cele. Zawsze w zgodzie z naszymi wartościami, którymi są:

  • Integrity
  • Excellence
  • Innovation
  • Team spirit.

Oerlikon Corporate

Jesteśmy globalną organizacją technologiczną działającą od 1946 roku. Nasza misja to: stać się wiodącym dostawcą i producentem rozwiązań powierzchniowych i materiałów zaawansowanych.

Prowadzimy działalność przede wszystkim w dwóch segmentach: rozwiązań powierzchniowych (Surface Solutions) i włókien sztucznych (Manmade Fibers), które dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wspierają takie rynki, jak przemysł motoryzacyjny, lotnictwo czy przemysł narzędziowy. Każdy segment zapewnia swoje technologie i usługi uznanym markom i realizuje strategie oparte na potrzebach oraz wymaganiach poszczególnych rynków.

Jednocześnie już od ponad 70 lat jesteśmy liderem technologicznym w produkcji cienkich powłok. Konstruujemy materiały, sprzęt i powierzchnie oraz zapewniamy usługi eksperckie, aby umożliwić klientom posiadanie produktów i systemów o najwyższej wydajności i przedłużonej żywotności. To, co nas wyróżnia, to globalny zasięg, obecność w ponad 150 lokalizacjach, w 37 krajach.a

Dlaczego warto pracować w Oerlikon SSC?

Dziękujemy, że jesteś zainteresowany pracą w Oerlikon SSC. Aby tworzyć doskonałe miejsce pracy, potrzebujemy osób, które wiedzą, czym jest profesjonalizm, ale i duch zespołu. Każdego dnia robimy wszystko, żeby być jak najlepszym zespołem.

Kluczem do budowania naszej organizacji są nasi pracownicy, którzy chcą z nami współtworzyć najwyższej jakości usługi.

Do współpracy zapraszamy osoby, dla których ważny jest rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty. Nasze zespoły tworzymy na podstawie oceny kompetencji poszczególnych osób i ich osiągnięć zawodowych.  W Oerlikon SSC każdy pracownik ma szansę awansować. Tutaj dzielimy się wiedzą, rozwijamy swoje pasje. Pracę zespołową budujemy na wspólnym zaufaniu, polityce równych szans i partnerstwie.

Nasza firma działa nie tylko dzięki wysiłkom kilku osób, ale dzięki zaangażowaniu i pasji każdego członka zespołu.

Jeśli szukasz przyjaznego, dynamicznego miejsca, w którym będziesz mógł się rozwijać, a jednocześnie mieć szansę na wdrażanie swoich innowacyjnych pomysłów, zaaplikuj, może szukamy właśnie Ciebie!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)