Dane kontaktowe

Ochrona Juwentus

Poloneza 91
02-826 Warszawa
, Polska

NIP: 5272260025

Poznaj nas

OCHRONA JUWENTUS jest jedną z największych w Polsce firm z branży ochrony osób i bezpieczeństwa. Zatrudniamy kilka tysięcy osób na terenie całego kraju. Oferujemy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą i rzetelnym płatnikiem wynagrodzeń. Działamy kompleksowo, łączymy niezawodną, wielostopniową ochronę fizyczną z najnowocześniejszymi – często autorskimi – technologiami. Ta elastyczność pozwala nam zachować pozycję lidera wśród marek security w Polsce. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu ochrony osób i mienia, takie jak ochrona fizyczna, monitoring GPS, monitoring wizyjny, elektroniczne systemy zabezpieczeń i inne. Poza tym zajmujemy się również świadczeniem szerokiego zakresu usług porządkowych, które dedykujemy dużym firmom produkcyjnym, logistycznym, handlowym i usługowym. Jako profesjonalna firma ochroniarska działamy na terenie całego kraju, gwarantując najwyższą jakość usług zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom oraz różnego rodzaju instytucjom.

Wiarygodny pracodawca

Juwentus to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek rynku security w Polsce (Laur Klienta 2019) i jedna z najszybciej rozwijających się firm tej branży (Diamenty Forbesa 2018). Na rynku usług security działamy od 1991 roku. Zaufało nam blisko 100 tysięcy klientów, nagradzając nasze usługi między innymi medalem Konsumenckiego Lidera Jakości. Jesteśmy prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań i technologii w obszarze usług ochrony. Regularnie otrzymywane nagrody potwierdzają nasz status wiarygodnego pracodawcy.

Kogo szukamy

Poszukujemy nie tylko pracowników ochrony fizycznej! Rekrutujemy również do działów operacyjnych, technicznych, handlowych czy kadrowych. Pełną listę aktualnych rekrutacji znajdziesz na naszej stronie juwentus.pl. Dynamiczny rozwój zapewnia nam pozycję lidera w branży security. Sprawdź, może poszukujemy właśnie Ciebie? Jesteśmy pracodawcą przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (49)