Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OCEANIC S.A.

Łokietka 58
81-736 Sopot
pomorskie, Polska
[email protected]

www.oceanic.pl

NIP: 5851444449

Nasze lokalizacje

Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków

Gdańska 5
83-034 Trąbki Małe
pomorskie, Polska

Biuro Handlowe

Kłobucka 25
02-699 Warszawa
mazowieckie, Polska

Proces rekrutacyjny

Jasne oczekiwania. Na wstępie każdego procesu rekrutacyjnego określamy profil kandydata uwzględniający zakres zadań i odpowiedzialności na danym stanowisku oraz cele i potrzeby organizacji.

Elastyczność i porządek. Pracujemy w oparciu o ustalony schemat procesu rekrutacyjnego, ale zachowujemy przy tym elastyczność i w zależności od sytuacji poszczególne etapy odpowiednio dostosowujemy.

Rekrutacje wewnętrzne. Cenimy doświadczenie naszych pracowników i przy wielu rekrutacjach ich również zapraszamy do udziału w procesie.

ETAP 1

Analiza dokumentów aplikacyjnych

Na tym etapie pracownik działu HR zapoznaje się szczegółowo z Twoimi dokumentami aplikacyjnymi. Dokumenty przechodzą selekcję pod względem doświadczeń oraz profilu osoby, której szukamy. Jeżeli spełniasz wymagania stawiane na danym stanowisku zostaniesz zaproszony do kolejnego etapu.

ETAP 2

Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie z pracownikiem działu HR to możliwość poznania się oraz potwierdzenia informacji zawartych w dokumentach aplikacyjnych i w ogłoszeniu. To również okazja dla Ciebie do zadania nam pytań oraz poznania specyfiki danego stanowiska. Spotkanie trwa zazwyczaj około 40-60 min. Spotkanie ma najczęściej formę bezpośrednią, ale w niektórych przypadkach może to być również rozmowa telefoniczna lub rozmowa na skype.

ETAP 3

Drugie spotkanie rekrutacyjne

Zaproszenie na drugie spotkanie rekrutacyjne ma na celu uzupełnienie informacji oraz poznanie się z potencjalnym przełożonym. Spotkanie trwa zazwyczaj około 40-60 min. W spotkaniu uczestniczyć będzie Twój potencjalny przełożony.

Na poszczególnych etapach rekrutacji, uwzględniając specyfikę danego stanowiska wykorzystujemy czasami dodatkowe narzędzia weryfikujące kompetencje, np. testy wiedzy, case study lub scenki sytuacyjne.

ETAP 4

Zakończenie procesu rekrutacyjnego

Proces rekrutacyjny zamykamy w momencie uzgodnienia z wybraną osobą proponowanych warunków zatrudnienia.

ETAP 5

INFORMACJA O STATUSIE PROCESU

Staramy się, żebyś informację o statusie procesu otrzymał na każdym etapie rekrutacji.

Możesz też liczyć na gwarancję pełnej poufności.

Pracujemy na profesjonalnym systemie wspierającym proces rekrutacji.


Procesy rekrutacyjne prowadzimy na terenie całego kraju.


Zakończona rekrutacja to dla wybranej osoby początek ścieżki zawodowej w nowej rzeczywistości dlatego bardzo się staramy, żeby wprowadzenie do organizacji odbyło się w przyjemnej atmosferze, sprawnie i efektywnie.  Na tę okoliczność przygotowujemy propozycję wielu spotkań w różnych działach.

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, a nie znalazłeś oferty, której obecnie poszukujesz?

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce kariera.

 

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OCEANIC S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez OCEANIC S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. 
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub ochronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w okresie trwania danej rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres dwóch lat.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres dwóch lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. 
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]