Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.

al. Krakowska 102
02-180 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.obi.pl/kariera

NIP: 521 26 33 304

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

DOBRO POWRACA

Gdy nasza praca zostaje dostrzeżona, mamy pewność, że obraliśmy słuszny kierunek działań. Każde wyróżnienie motywuje nas do rozwoju i utrzymania pozycji lidera w sektorze sprzedaży materiałów DIY.

Z SERCEM NA DŁONI

Jesteśmy dumni z możliwości niesienia pomocy potrzebującym i uważamy ten fakt za nasz niekwestionowany obowiązek, dlatego na przestrzeni 20 lat partnerowaliśmy wielu słusznym akcjom społecznym. Wśród inicjatyw, do których dołączyliśmy, wymienić możemy m.in. Marzenie za grosik (akcję wspierającą podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja, umożliwiającą spełnienie bożonarodzeniowych marzeń ciężko chorych dzieci). Dziecięcą Fantazję wsparliśmy również dzięki Sztuce dekoracji, przeznaczając całkowity dochód ze sprzedaży naszego tytułu prasowego na pomoc nieuleczalnie chorym podopiecznym Fundacji. Kolejnym powodem do dumy były akcje Marzenie za grosik – Dobry Dukat i Szczęśliwy Dukat. Wsparliśmy projekty pomocy dzieciom, prowadzone przez UNICEF (Marzenie za grosik) oraz Fundację TVN Nie jesteś sam (Szczęśliwy Dukat). 

NIE SPOCZYWAMY NA LAURACH

Jesteśmy dla ludzi i dzięki nim, dlatego tak bardzo dbamy o jakość świadczonych przez OBI usług. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, zaowocowało otrzymaniem nagrody SUPERBRANDS Polska i Gwiazdy Jakości Obsługi. OBI może pochwalić się również Diamentami Forbesa 2017. W kategorii firm z przychodami powyżej 250 mln rocznie uplasowaliśmy się na 12. miejscu! Wielkim zaszczytem jest dla nas również znalezienie się w prestiżowym raporcie Daymakerindex 2017! W badaniu poziomu obsługi klienta wśród 131 sieci handlu detalicznego na polskim rynku otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Handel budowlany.