Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.

al. Krakowska 102
02-180 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.obi.pl/kariera

NIP: 521 26 33 304

BENEFITY

WORK-LIFE BALANCE

Umowa o pracę, respektowanie Księgi Wartości OBI, które znajduje przełożenie w świetnej atmosferze pracy, system szkoleń wprowadzających i rozwojowych, odstresowujące wyjścia integracyjne, dogodny, bezpłatny parking pracowniczy, rewelacyjne warunki ubezpieczenia, najlepsza opieka medyczna i dofinansowanie aktywności fizycznej. Brzmi zachęcająco? Praca wypełnia 1/3 doby. Składa się z obowiązków, od których każdy ma prawo odpocząć. Doskonale wiemy, że nasi pracownicy mają swoje pasje i życie osobiste, dlatego zapewniamy im również szereg pozapracowych benefitów, dbając o work-life balance jak nikt inny!

TALENTY

Szlifujemy diamenty, by mogły zabłysnąć niczym najlepsze brylanty. OBI to wiele szans na rozwój zawodowy. Na ambitnych czeka Akademia Managera OBI, dostrzegająca potencjał pracownika i kierująca go na odpowiednie szkolenia, całkowicie finansowane przez naszą firmę. Dysponujemy profesjonalnymi trenerami wewnętrznymi, organizując cenne projekty doszkalające. We believe in You! Wierzymy też, że każdy ma szansę mówić płynnie w obcym języku, dlatego nieustannie inwestujemy w jego naukę.

SPORT

Jako zgrany zespół startujemy w maratonach i uwielbiamy każdą formę ruchu, a po pracy korzystamy z kart MultiSport umożliwiających nam i naszym rodzinom aktywny relaks.

BEZPIECZEŃSTWO

Koszystamy z usług renomowanego ubezpieczyciela, proponując naszym pracownikom świetne warunki ubezpieczenia w bardzo przystępnej cenie. Oferta skierowana jest nie tylko do osób pracujących w OBI, ale też ich rodzin! Nie zapominamy również o dofinansowaniach z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych, w tym o atrakcyjnych dodatkach pieniężnych na Święta...

ZDROWIE

Wszystkich pracowników obejmujemy prywatną opieką medyczną na najwyższym poziomie, zapewniając im dostęp do najlepszych lekarzy i umożliwiając szczegółowe badania stanu zdrowia.