Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.

al. Krakowska 102
02-180 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.obi.pl/kariera

NIP: 521 26 33 304

PRACODAWCA Z PRZESZŁOŚCIĄ & PRZYSZŁOŚCIĄ...

Niemal 50-letnia obecność na światowych rynkach, 600 marketów, w tym blisko 60 rozlokowanych w 40 polskich miastach, zatrudniających ponad 5 tysięcy osób. Nawet przy tak imponujących liczbach nigdy nie spoczęliśmy na laurach, a naszą siłę napędową od zawsze stanowią ludzie – twórczy i dążący do rozwoju największej sieci z sektora budowlanego DIY w Polsce. OBI zaistniało w Hamburgu w 1970 r., a w Polsce pierwszy market otworzyliśmy w Tychach w 1998 r. Od tego czasu przyświeca nam jeden cel – nieustanny rozwój, widoczny nie tylko w imponującej liczbie sklepów, ale i tworzeniu marek własnych. Możemy pochwalić się pozycją lidera na polskim rynku materiałów budowlanych.

PRACOWNICY Z POTENCJAŁEM I PASJĄ

Sukces naszej firmy zawdzięczamy zgranemu zespołowi ludzi, którzy stawiają na rozwój osobisty poprzez zdobywanie doświadczenia w niezwykle przyjaznym środowisku pracy. W każdym z działów firmy  doceniamy umiejętności komunikacyjne, predyspozycje interpersonalne, chęć rozwoju pod okiem najlepszych i ambicję, którą można przekuć w sukces. Cenimy każdą z tych zalet, ponieważ wiemy, jak bardzo liczą się podczas pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta. Nasza kadra to ludzie o różnym wykształceniu i odmiennych zainteresowaniach, które na co dzień idealnie się uzupełniają.

OBI po prostu ŁĄCZY LUDZI!     

PRACODAWCA PRZEZ DUŻE P

Oprócz złotych standardów (bezpieczeństwo miejsca pracy czy stabilność warunków zatrudnienia) zapewniamy najlepszą opiekę medyczną i bardzo atrakcyjne ubezpieczenie na życie. Jako pracodawca mocno szanujemy work-life balance i dbamy o odpowiednie benefity pozapłacowe. Inwestujemy w rozwój osobisty naszego teamu i aktywność fizyczną. Wprowadzamy też pracowników w Księgę Wartości OBI – dajemy dostęp do swoistego kodu DNA, który połączył cały nasz zespół – bez względu na dział czy zajmowane stanowisko. Stworzeniu Księgi przyświecał słuszny cel – wypracowanie środowiska pracy, w którym ludzie odczują bezpieczeństwo, wzajemny szacunek i przyjemność z wykonywanych na co dzień obowiązków. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie www.kariera.obi.pl.

Ostatnie wpisy dla OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. | Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)