Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

O-I Poland S.A.

Morawska 1
37-500 Jarosław
podkarpackie, Polska
[email protected]

www.o-i.com

NIP: 7920003093

Poznań

O-I POLAND S.A.

ul. Gorzysława 31/37
61-057 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.o-i.com

ZACZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W O-I!

Chcesz pracować nad tym, co jest dla Ciebie ważne? Może to być rozwijanie umiejętności, nawiązywanie przyjaźni lub tworzenie produktów. A może współpraca z wielkimi markami i pozytywny wkład w społeczeństwo lub wprowadzanie zmian na lepsze dzięki pracy w branży działającej zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju? Jakiekolwiek są Twoje cele, w firmie O-I będziesz mieć możliwość ich realizacji.

Organizujemy praktyki i staże dla uczniów szkół średnich, studentów oraz absolwentów uczelni wyższych. Możesz dołączyć do naszych zespołów w hutach szkła w Jarosławiu oraz Poznaniu, a także do zespołu Business Service Center w Poznaniu.

Programy praktyk i staży ustalane są indywidualnie i za każdym razem dopasowane są do potrzeb obu stron.

WIĄŻEMY NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ ZE SZKŁEM. CZY TY TEŻ?

Czyste, zdrowe i nadające się do niekończącego się recyklingu szkło pozostanie jeszcze wiele lat preferowanym materiałem opakowaniowym. Coś o tym wiemy. Firma O-I produkuje dwa razy więcej butelek szklanych oraz słoików niż jakikolwiek inny producent na świecie.

Chcesz do nas dołączyć? W naszych przyjaznych, zintegrowanych zespołach znajdzie się miejsce dla każdego. Dlatego niezależnie od etapu Twojej kariery zawodowej, możemy zaoferować Ci szansę tworzenia lepszej przyszłości — dla naszej firmy, naszej planety i Ciebie.