Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

O-I Poland S.A.

Morawska 1
37-500 Jarosław
podkarpackie, Polska
[email protected]

www.o-i.com

NIP: 7920003093

Poznań

O-I POLAND S.A.

ul. Gorzysława 31/37
61-057 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.o-i.com

PRACA, KTÓRA JEST NASZĄ PASJĄ

Nasze produkty są wytwarzane z naturalnych surowców. Dzięki temu możesz czuć pełną satysfakcję i mieć poczucie dumy, iż masz swój wkład w zrównoważony rozwój świata.  

Praca z ekologicznym materiałem da Ci również fantastyczne uczucie bycia częścią zespołu, który dzięki swojej pracy pozytywnie wpływa na Twoje bliskie i dalsze otoczenie.

TWORZYMY SZKŁO, KTÓREGO POTRZEBUJE CAŁY ŚWIAT

W świecie, w którym zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko stały się ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, produkcja, sprzedaż i recykling szkła zyskują niespotykaną wagę.

Czyste, zdrowe i nadające się do niekończącego się recyklingu szkło pozostanie jeszcze wiele lat preferowanym materiałem opakowaniowym. Coś o tym wiemy. Niezależnie od Twojej specjalizacji możemy zaoferować Ci szansę tworzenia lepszej przyszłości — dla naszej firmy, naszej planety i Ciebie.

KSZTAŁTUJEMY INNOWACYJNĄ PRZYSZŁOŚĆ

Inwestujemy i ciągle wdrażamy nowe technologie, aby aktywnie działać na rzecz zrównoważonego rozwoju naszej planety. W latach 2016-2018 w naszych zakładach w Polsce zainwestowaliśmy ponad 100 mln Euro. Dzięki inwestycjom utrzymujemy pozycje lidera branży szklarskiej zarówno w Europie jak i na świecie.