Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

O-I Poland S.A.

Morawska 1
37-500 Jarosław
podkarpackie, Polska
[email protected]

www.o-i.com

NIP: 7920003093

Poznań

O-I POLAND S.A.

ul. Gorzysława 31/37
61-057 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.o-i.com

W O-I ŁĄCZY NAS PASJA DO SZKŁA

Naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest dla nas fascynujące, ponieważ jest piękne, czyste i można je w całości poddawać recyklingowi. Jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu znanych producentów żywności i napojów. Współpracując z naszymi klientami, dzielimy się pasją i specjalistyczną wiedzą, produkujemy wyjątkowe opakowania i pomagamy im budować znane na całym świecie marki.

Globalna siedziba O-I znajduje się w Perrysburgu w amerykańskim stanie Ohio. O-I ma wyjątkowy zasięg globalny, w 70 zakładach zlokalizowanych w 19 krajach firma zatrudnia ponad 24 000 osób.

W Polsce obecni jesteśmy od 1993 roku i zatrudniamy ponad 1000 pracowników. Nasze huty zlokalizowane są w Jarosławiu oraz w Poznaniu.

Poznań to również lokalizacja naszego globalnego centrum usług biznesowych – O-I Business Service Center.

PRACA, KTÓRA MA ZNACZENIE

MAMY WPŁYW NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ ŚWIATA

Nasze zakłady zlokalizowane są na całym świecie, a każdemu z nich przyświeca ważny cel. Nie tylko produkują wyjątkowe opakowania dla kultowych marek. Działają również na rzecz poprawy stanu naszej planety poprzez wykorzystywanie materiału nadającego się do całkowitego i ciągłego recyklingu: szkła. Dzięki temu możesz czuć pełną satysfakcję – pracując w O-I masz swój wkład w zrównoważony rozwój, a Twoje produkty są czyste i zdrowe, zarówno dla ich użytkowników, jak i dla naszej planety.

PRODUKUJEMY COŚ WIĘCEJ NIŻ SZKŁO. CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ?

Szkło odgrywa dziś ważniejszą rolę niż kiedykolwiek wcześniej — ten najwyższej jakości, piękny i czysty materiał nadający się do recyklingu w emocjonalny sposób łączy ze sobą marki i konsumentów. Jako główny producent tworzymy opakowania dla ponad 6000 klientów, wśród których znajdują się najbardziej kultowe butelki i słoiki znane i podziwiane na całym świecie.

To jednak nie wszystko. Współpracujemy z naszymi klientami, dokładając wszelkich starań, aby pomóc im w osiągnięciu strategicznych celów — na przykład poprzez optymalizację łańcucha wartości lub bardziej zrównoważone funkcjonowanie, możliwe dzięki zdrowszym, czystszym oraz łatwiejszym w recyklingu opakowaniom.

DLA NAS SZKŁO TO ZDROWA PRZYSZŁOŚĆ. A DLA CIEBIE?

Czyste, zdrowe i nadające się do ciągłego recyklingu szkło pozostanie jeszcze wiele lat preferowanym materiałem opakowaniowym. Coś o tym wiemy. O-I produkuje dwa razy więcej butelek i słoików szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie.

Dlatego niezależnie od tego, czy ktoś pasjonuje się wytwarzaniem szkła, marketingiem, sprzedażą, transportem, finansami lub rekrutowaniem talentów, w O-I czeka go obiecująca przyszłość. 

Dołączając do nas, możesz mieć pozytywny wpływ na zrównoważony rozwój naszej planety, jednocześnie ciesząc się niekończącymi się możliwościami współpracy, innowacji oraz wsparcia firmy z listy Fortune 500 w jej rozwoju i wzroście.

KORZYSTAMY Z WYJĄTKOWEGO MATERIAŁU W INNOWACYJNY SPOSÓB

Od tysięcy lat produkcja szkła stanowi obszar do innowacji. Jako największy na świecie producent butelek i słoików szklanych, O-I zapewnia swoim pracownikom szkolenia z zakresu stosowania najnowszych rozwiązań technologicznych w tej branży.

Z wykorzystaniem najnowszych metod i technologii produkcji, wykształciliśmy całe pokolenia mistrzów szkła, którzy, doskonaląc swoje umiejętności, stali się prawdziwymi ekspertami w swoim fachu.

Ostatnie wpisy dla O-I Poland S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)