Dane kontaktowe

O-I Poland S.A.

Morawska 1
37-500 Jarosław
podkarpackie, Polska
[email protected]

www.o-i.com

NIP: 7920003093

Poznań

O-I Business Service Center

ul. Baraniaka 6
61-131 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.o-i.com

O-I POLAND S.A.

ul. Gorzysława 31/37
61-057 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.o-i.com

O-I: kim jesteśmy?

Jesteśmy największym na świecie producentem opakowań szklanych z siedzibą w amerykańskim Perrysburgu. Od ponad 110 lat dostarczamy klientom miliony bezpiecznych opakowań szklanych, wyprodukowanych w zgodzie z zasadami ochrony środowiskowa.

W Polsce jesteśmy obecni od 1993 roku i zatrudniamy blisko 850 pracowników. W ciągu ostatnich sześciu lat zainwestowaliśmy ponad 64 mln euro. Posiadamy 2 huty o wieloletniej tradycji - największą hutę opakowań szklanych na świecie w Jarosławiu oraz hutę w Antoninku k. Poznania.

To właśnie w Polsce jest zlokalizowane nasze europejskie centrum usług biznesowych - O-I Business Service Center, które w Poznaniu zarządza scentralizowanymi usługami finansowo - administracyjnymi dla całej Europy.

Dlaczego warto dołączyć do zespołu O-I?

Codzienne wyzwania dla ludzi z pasją

Oferujemy pełne wyzwań miejsce pracy dla ludzi, którzy podchodzą do swojego zawodu z prawdziwą pasją. Mimo, że szkło produkują maszyny, człowiek, jest nadal czynnikiem, bez którego ten skomplikowany proces nie może się udać. Nasi pracownicy latami uczą się tej sztuki, nieustannie zdobywają nowe umiejętności, a czasem eksperymentują tak długo, aż finalny produkt spełni ich oczekiwania. O-I to miejsce, w którym możesz spędzić całą karierę zawodową i nigdy nie mieć wrażenia, że ominęły cię możliwości rozwoju.

Innowacyjne podejście do biznesu

Ciągłe inwestycje pozwalają udoskonalać proces produkcji i sposób zarządzania naszymi zakładami. Dzielimy się doświadczeniami między sobą dzięki obecności naszych hut w wielu krajach świata i inwestujemy w nieustanny rozwój naszych pracowników, żeby mogli nadążać za zmieniającymi się oczekiwaniami naszych klientów.

Najbardziej ekologiczny surowiec

Szkło może być odzyskiwane w 100% i bez straty na jakości. Promujemy jego wykorzystanie poprzez naszą kampanię Glass is Life, a Twoja codzienna praca sama w sobie przyczyni się do ochrony naszej planety. Jak wiele firm może zaproponować podobną możliwość?

Ostatnie wpisy dla O-I Poland S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)