Dane kontaktowe

NTT Ltd.

Sienna 73
00-833 Warszawa
mazowieckie, Polska

KIM JESTEŚMY?

Czy wierzysz, że możesz zrobić wszystko? Jesteśmy tu po to, żeby Ci w tym pomóc!

Praca to dla Ciebie coś więcej niż tylko obowiązek? Chcesz robić coś z czego jesteś dumny? Rozwijać się, nie spoczywać na laurach? U nas nie da się nudzić, ani leniuchować :-) Cały czas się rozwijamy, sięgamy po więcej.

NTT Ltd. jest wiodącym światowym dostawcą usług  technologicznych, który łączy zasoby 28  marek włączając w to NTT Communications, Dimension Data i NTT Security.

Jesteśmy globalnym partnerem organizacji, które chcą odnosić sukcesy, dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym. Dla nas inteligencja w tym kontekście oznacza rozwiązania oparte na danych, połączone, cyfrowe i bezpieczne.

Jako globalny dostawca mamy niesamowity potencjał i gigantyczną skalę działania. Zatrudniamy ponad 40 000 osób w zróżnicowanym i dynamicznym miejscu pracy obejmującym 57 krajów, wspierając klientów w ponad 200 krajach i regionach.

Wspólnie z naszymi klientami kreujemy inteligentne miasta, fabryki, służbę zdrowia, rolnictwo i sport. Wywieramy pozytywny wpływ na życie konsumentów i społeczności na całym świecie. Razem tworzymy cyfrową przyszłość. Odwiedź nas na: www.hello.global.ntt, aby poznać wybrane projekty: Tour de France, Conected Conservation, Las Vegas, obserwatorium ALMA.

DLACZEGO TO CO ROBIMY, ROBIMY Z PASJĄ

Jesteśmy firmą globalną co oznacza bardzo częsty kontakt z naszymi kolegami z innych krajów. Dzięki temu nasza praca poszerza nasze horyzonty. Wiemy, że każdy z nas jest uczestnikiem projektu. Dzięki szerokiej gamie szkoleń, tych wewnętrznych na platformie szkoleniowej jak i zewnętrznych, możemy budować kolejne kompetencje.

Poza tym, że staramy się być jak najlepsi w tym co robimy, wiemy doskonale, że bez wzajemnego szacunku i uśmiechu nie przychodzilibyśmy do biura codziennie z takim entuzjazmem! Dlatego poza kwalifikacjami ważne są dla nas wartości i kultura. Lubimy to co robimy i stajemy się w tym coraz lepsi.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)