Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NTT DATA Business Solutions

Owocowa 21B
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska

nttdata-solutions.com/pl

NIP: 5270017763

KIM JESTEŚMY?

NTT DATA Business Solutions to więcej niż tylko firma.

Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę w IT, czy jesteś specjalistą z doświadczeniem. Szukamy właśnie Ciebie!

Specjalizujemy się w usługach SAP dla lokalnych i globalnych Klientów. Wspieramy organizacje i ludzi w ich rozwoju, transformacji i osiąganiu sukcesów. Jako wiodący ekspert SAP towarzyszymy naszym klientom w drodze do inteligentnego przedsiębiorstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzymy fundament do wspólnego rozwoju i sukcesu w erze SAP S/4HANA. Razem z nami podbijaj branżę IT – Twoja kariera czeka!

Oferujemy usługi konsultingowe, Managed Services, a także nasze autorskie rozwiązania i produkty, stworzone w oparciu o portfolio SAP. Łączymy możliwości biznesowe z innowacyjnymi technologiami i trendami IT poprzez projektowanie, wdrażanie, zarządzanie i ciągłe doskonalenie rozwiązań biznesowych. Jako globalny platynowy partner SAP blisko współpracujemy z producentem oprogramowania, jesteśmy na bieżąco z najnowszą ofertą i angażujemy się w proces kreowania nowych rozwiązań. Świadczymy również usługi outsourcingu IT. W Tarnowie Podgórnym mamy swoje Data Center, w którym wspieramy Klientów w obszarze infrastruktury systemowej, monitoringu i sieci informatycznych.

Czym się zajmujemy?

We Transform. SAP® Solutions into Value

Cyfrowa transformacja umożliwia firmom pełen rozwój ich potencjału, tylko wtedy, kiedy leżące u jej podstaw technologie działają z myślą o ludziach. W NTT DATA Business Solutions projektujemy, wdrażamy, obsługujemy i udoskonalamy rozwiązania SAP tak, aby przynosiły korzyści zarówno przedsiębiorstwom, jak i ich pracownikom.

W codziennej pracy kierujemy się poniższymi wartościami:

  • Clints first
  • Foresight
  • Teamwork

Wspieramy transformację jako pełen pasji zespół, łącząc przy tym lokalną bliskość, globalne możliwości i ekspercką wiedzę.

Działając w ponad 30 krajach, w ciągu ostatnich trzech dekad pomogliśmy tysiącom firm zwiększyć ich wydajność i efektywność. Na całym świecie, 10 000 naszych ekspertów jest gotowych, by wyruszyć z Tobą w podróż do inteligentnego przedsiębiorstwa – gdziekolwiek zechcesz ją rozpocząć!

Czym się kierujemy?

  • Jesteśmy wiodącą globalną firmą SAP, dedykowaną zarówno dla średnich przedsiębiorstw jak i dużych korporacji.
  • Wprowadzamy innowacje – projektujemy, wdrażamy, zarządzamy i ciągle doskonalimy rozwiązania biznesowe.
  • Współpracujemy z Klientami łącząc lokalną bliskość, globalne możliwości i doświadczenie branżowe.
  • Inspirujemy ludzi do rozwoju – pełni pasji, energii i ducha współpracy!

NASZE BIURA

Ostatnie wpisy dla NTT DATA Business Solutions

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (35)