Dane kontaktowe

NSG Group

Portowa 24
27-600 Sandomierz
świętokrzyskie, Polska

www.pilkington.com/pl-pl/pl

NIP: 8641393724

Kim jesteśmy?

Pilkington zajmuje się produkcją szkła od roku 1826. W roku 2006 firma Pilkington połączyła się z japońskim koncernem NSG Group. Marka Pilkington została zachowana jako nazwa produktów Grupy przeznaczonych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego. NSG Group jest obecnie jednym z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych, działającym w dwóch podstawowych sektorach: motoryzacyjnym (rynek części oryginalnych i zamiennych) oraz w obszarze szkła technicznego i architektonicznego, które obejmują szkło i produkty szklane do budynków nowych i poddawanych renowacji, szeroką gamę produktów o wartości dodanej, a także zaawansowane produkty dla technologii informatycznych i komunikacyjnych, zastosowań technicznych i energetyki słonecznej. Produkcja odbywa się w 30 krajach na czterech kontynentach. Produkty Grupy sprzedawane są w 105 krajach. Na świecie zatrudniamy blisko 27 000 pracowników, z czego ponad 4 000 pracuje w Polsce.

NSG Group w Polsce reprezentowana jest przez trzy spółki, które zajmują się produkcją i przetwarzaniem szkła:

 • Pilkington Polska Sp. z o.o. 
 • Pilkington IGP Sp. z o.o.
 • Pilkington Automotive Poland  Sp. z o.o.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Równość i różnorodność

Naszym celem jest tworzenie przyjaznych miejsc pracy, a także budowanie atmosfery wzajemnego szacunku, otwartości i zrozumienia bez względu na zajmowaną pozycję oraz na pochodzenie, płeć, preferencje czy przekonania. To także działania ukierunkowane na rozwój pracowników w oparciu o ich potencjał i chęć rozwoju, jak na przykład realizowane z powodzeniem na przestrzeni ostatnich lat dedykowane programy rozwojowe.

Różnorodność naszych zespołów stanowi dla nas wyzwanie i jednocześnie inspiruje do podejmowania inicjatyw, co korzystnie wpływa na rozwój i efektywność firmy.

W styczniu 2018 roku NSG Group w Polsce zostało oficjalnie sygnatariuszem Karty Różnorodności. To międzynarodowy dokument promujący wśród przedsiębiorców, instytucji i organizacji ideę przeciwdziałania dyskryminacji w miejscu pracy, a także dbałości o spójność i równość społeczną.

Kodeks Etyczny

W NSG Group etyczne postępowanie nie jest jedynie chwytliwym hasłem mającym kreować pozytywny wizerunek, ale realną wartością, na podstawie której powstaje przemyślana strategia, wdrażana
z powodzeniem we wszystkich obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dlatego w 2105 roku Grupa wdrożyła Kodeks Etyki, według którego postępują wszyscy nasi pracownicy na całym świecie.

Za swoje działania NSG Group w Polsce uhonorowana została tytułem Etycznej Firmy 2018 i 2019 roku w konkursie organizowanym przez redakcję dziennika Puls Biznesu.

Nasze nagrody

NSG Group w Polsce co roku doceniana jest za działalność na wielu polach – biznesowym, etycznym, społecznym. Zdobyte wyróżnienia nie sprawiają, że spoczywamy na laurach – stale podnosimy sobie poprzeczkę.

 • Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2020
 • Etyczna Firma Roku 2018, Etyczna Firma Roku 2019 według Pulsu Biznesu
 • 5 miejsce w rankingu Złota Setka Echa Dnia 2019
 • Pracodawca Jutra 2019 według Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
 • Fabryka Roku 2019 dla Pilkington Automotive Poland (spółka należąca do Grupy)
 • 5 praktyk wydawanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu 2019
 • Nagroda Lidera stolarki 2019 dla Pilkington IGP (spółka należąca do Grupy)
 • Lista 2000 Rzeczpospolitej za rok 2019, 2018
 • Ranking Gazele Biznesu 2019, 2018
 • Top Pracodawca Polski Wschodniej 2018 dla NSG Group w Polsce
 • https://open.spotify.com/episode/7Mcr0yz6zGdAzmYR5QUytw?nd=1

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)