Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Nowodworski Estates

ul. Żółkiewskiego 17A
31-539 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 345 21 30
[email protected]

www.nowodworskiestates.pl

NIP: 6762500448

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom.🏆
Nasza filozofia pracy opiera się na wiedzy eksperckiej i innowacyjnych rozwiązaniach. Zespół ponad 270 specjalistów Nowodworski Estates z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Gliwic i Radomia zapewnia naszym Klientom niespotykaną w innych miejscach kompleksowość usług, towarzyszących procesom sprzedaży, zakupu i zarządzania nieruchomościami. Dzięki temu od 10 lat zmieniamy krajowy rynek nieruchomości, dając gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji, standardu obsługi i skuteczności działań.
Pracujemy zwinnie, odpowiadając na potrzeby rynku. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną. Realizujemy wyjątkowe pomysły, wyznaczając trendy. Dostarczamy Klientom korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży nieruchomości. A naszych współpracowników wspieramy, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy. 
Co więcej? Pracujemy w biurze i zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Dajemy Ci wpływ na pracę, możliwość doskonalenia wewnętrznych procesów i oferty dla Klientów. 😎
Nie spotkasz się u nas z korporacyjnymi ograniczeniami, czy sztywnością.

Cenimy sobie bezpośrednią komunikację. Zarówno wtedy, gdy projekty idą do przodu, jak i wtedy, gdy coś musimy poprawić. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy. 

Mamy mnóstwo entuzjastycznych ludzi na pokładzie, którzy chcą osiągać sukcesy i dzielą się swoją wiedzą.  Proaktywność przenika się z autonomią.

W zespole poznasz wielu pasjonatów przeróżnych zajawek. Duża część naszych pracowników, to sportowi zapaleńcy. Dlatego w naszej siedzibie głównej  w Krakowie mamy własną siłownię. 💪
W ramach benefitów zadbamy o Twoje zdrowie poprzez pakiety sportowe, prywatną opiekę medyczną, czy też świeże owoce każdego dnia.
Zależy nam teżna Twoim rozwoju. Oferujemy Ci bezpłatny kurs języka angielskiego w wygodnej formule on-line z native speakerami.
A jako nasz współpracownik masz też zniżki na nasze produkty.

Ale nie samą pracą NE żyje! Lubimy się też dobrze bawić! Cyklicznie organizujemy urodziny Nowodworski  Estates, Gale podsumowań roku, mamy też spore budżety integracyjne. #WEAreNE
 

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACJI?

📄 #1 Wysyłasz nam swoją aplikację
Sztab analityków bazy Nasa ją przetwarza... A tak serio, Hiring Manger i Rekruter poszukują cennych informacji w Twoim CV. Powiadomimy Cię co dalej z Twoją Kandydaturą.

 📱 #2 Zdzwaniamy się
Nie zdziw się, że zaczniemy od razu zwracać się do Ciebie po imieniu. Pamiętasz? Cenimy bezpośrednią komunikację! 
Wymienimy się informacjami i sprawdzimy czy nasza oferta odpowiada zarówno Twojemu doświadczeniu, jak i naszym potrzebom.

🙋‍♀️ #3 Zapraszamy Cię na rozmowę w biurze lub on-line
W kolejnym etapie zależy nam, żeby Cię bliżej poznać. Pamiętasz? Szukamy samodzielnych wymiataczy, którzy lubią tworzyć, posiadają super motywację i entuzjazm do pracy! To również okazja, żeby zadać nam nurtujące Cię pytania.

☝️ #4 Dodatkowe etapy
W zależności od Działu, do którego aplikujesz, możemy zaprosić Cię do dodatkowego etapu, aby lepiej sprawdzić Twoje kompetencje. Może to być kolejne spotkanie lub zadanie do wykonania. O wszystkich planowanych etapach dowiesz się w komunikacji statusowej.

🤳#5 Wracamy do Ciebie z informacją zwrotną
Na każdym etapie, także jeśli nie wybierzemy Twojego CV, gdy zdecydujemy się na wybór innego kandydata, lub jeśli zamkniemy ten proces rekrutacyjny.

🤝#6 A jeśli mamy TO...
Szykujemy Ci profesjonalny onboarding, żeby jak najszybciej wdrożyć Cię w wykonywanie obowiązków. Możemy obiecać, że będzie się duuuużo i intensywnie działo. W NE nie ma nudy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (21)