Dane kontaktowe

NOVATEK Green Energy Sp. z o.o.

ul. Lubomirskiego 20
31-509 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 9452133282

Poznaj nas

Firma NOVATEK Green Energy Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Należymy do spółki Novatek PAO – największego, niezależnego producenta gazu w Rosji. Głównym celem firmy jest dostarczanie najlepszej jakości produktów do Klientów w Polsce przy zachowaniu gwarancji jakości, bezpieczeństwa i profesjonalnej obsługi. Naszymi kontrahentami są zarówno przedsiębiorcy, jak i odbiorcy indywidualni.

Siedziba naszej spółki znajduje się w Krakowie. Ponadto firma posiada nowoczesny Terminal Przeładunkowy Gazu Płynnego zlokalizowany niedaleko Kielc, na terenie którego znajduje się także rozlewnia gazu w butlach.

Sukces zawdzięczamy naszemu zespołowi!

Naszym największym kapitałem jest najwyższej jakości produkt oraz zespół ambitnych i zaangażowanych pracowników. Jesteśmy dumni, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i pracy całego naszego zespołu możemy dostarczać nasze produkty i usługi do każdego klienta. W naszej codziennej pracy bazujemy na wzajemnym szacunku i dobrej komunikacji. Czynimy wszelkie starania, aby nasi pracownicy nie tylko czerpali satysfakcję z pracy, ale również troszczymy się  o ich zdrowie, wypoczynek i dobre samopoczucie. Efektem tych działań jest niska rotacja personelu oraz stale wzrastająca liczba nowozatrudnionych osób. Dzięki sprawdzonym procedurom oraz wsparciu współpracowników, proces aklimatyzacji w firmie NOVATEK Green Energy Sp. z o.o. jest wyjątkowo szybki i przyjemny. Razem tworzymy atmosferę sprzyjającą indywidualnym sukcesom oraz umacnianiu pozycji firmy na rynku.

Nasze wartości

W działalności naszej firmy kierujemy się uniwersalnymi zasadami etycznymi, które mają kluczowe znaczenie w naszej codziennej pracy. Budując relacje z naszymi klientami, pracownikami oraz z lokalnymi społecznościami dbamy o transparentność i uczciwość. Jesteśmy firmą innowacyjną oraz odpowiedzialną, której można zaufać.

  • Dostarczamy wyłącznie produkty i usługi o wysokiej jakości, zgodnie z oczekiwaniami klientów.
  • Zawsze działamy w zgodzie z obowiązującym prawem, również w kwestii zatrudniania na umowę o pracę.
  • Bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów i podwykonawców jest dla nas priorytetem.
  • Nasze działania wspieramy innowacyjnymi rozwiązaniami, dbając o szybkość obsługi oraz wygodę zarówno klientów, jak i pracowników oraz partnerów biznesowych.
  • Wspieramy przedsięwzięcia o charakterze społecznym i edukacyjnym, zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne.
  • Dbamy o pracowników, tworząc przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz motywując i wspierając ich indywidualny rozwój poprzez dofinansowanie kształcenia.
  • Prowadzimy politykę przyjazną rodzicielstwu, bo wiemy jak ważne w odnoszeniu sukcesów zawodowych jest zadowolenie z życia prywatnego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)