Dane kontaktowe

Nova Trading S.A.

Starotoruńska 5
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska

www.nova-trading.com

KIM JESTEŚMY?

Nova Trading S.A. to centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Firma świadczy usługi z zakresu wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium.

Nova Trading to niekwestionowany lider na rynku stali nierdzewnych - od ponad trzydziestu lat jest największym ich dystrybutorem w Polsce.

O wiodącej pozycji rynkowej Nova Trading świadczą poniższe fakty:

  • wielkość obrotów
  • największa w porównaniu z innymi dystrybutorami powierzchnia magazynowa
  • największa ilość wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej dostępnych prosto ze składu

Nova Trading prowadzi również sprzedaż wyrobów hutniczych z aluminium. Wielkość sprzedaży aluminium rośnie dając firmie już w tej chwili miejsce w czołówce polskich dostawców tego materiału.

Obecnie zatrudniamy ponad 350 pracowników w centrali firmy w Toruniu, w oddziałach w Polsce i za granicą.

BENEFITY

OPIEKA MEDYCZNA

Umożliwienie wszystkim pracownikom Nova Trading dostępu do wykwalifikowanej kadry medycznej oraz nowoczesnej diagnostyki.

STABILNE ZATRUDNIENIE

Średni staż pracy w firmie wynosi 9 lat. Niski wskaźnik rotacji pracowników wykwalifikowanych przekłada się na zatrzymanie w firmie ludzi z potencjałem, większe poczucie bezpieczeństwa i lojalności wobec firmy, a także wzrost zaangażowania w pracę.

KARTA MULTISPORT

Wspieramy osoby spędzające aktywnie swój wolny czas, współfinansując zakup pakietu sportowego.

WSPARCIE PASJI NASZYCH PRACOWNIKÓW

Nova Trading wspomaga działający w firmie klub biegacza, klub rowerowy oraz klub morsa, a także finansuje rozgrywki piłki nożnej i siatkowej. Od kilku lat funkcjonuje zespół muzyczny Nova Band złożony wyłącznie z pracowników firmy. Koncerty są dodatkową okazją do integracji pracowników.

DODATKOWE UBEZPIECZENIE

Każdy pracownik ma możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie na korzystnych warunkach finansowych.

PIKNIKI RODZINNE

Od kilku lat organizowane są pikniki dla pracowników Nova Trading oraz ich rodzin z uwagi na chęć promowania idei wspólnego spędzania czasu rodziców z dziećmi oraz budowania trwałych relacji w rodzinie.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dążymy do doskonalenia siebie i swoich umiejętności przez podnoszenie poziomu wykształcenia i poszerzanie wiedzy związanej z branżą. Tworzymy przyjazne i motywujące środowisko pracy poprzez promocję innowacyjności i zaangażowania w sprawy klientów, firmy i pracowników.

Realizując ideę odpowiedzialnego biznesu, troszczymy się o środowisko, poprzez spełnianie stosownych wymagań prawnych i innych dotyczących spółki oraz ciągłe doskonalenie działalności pod kątem gospodarki odpadami oraz ograniczania zanieczyszczeń, a także zużycia surowców i energii.

W trosce o naszych pracowników, kładziemy nacisk na dążenie do stałej poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzeganie wymagań prawnych w tym zakresie, przy zapewnieniu odpowiednich zasobów i środków.

Osobnym powodem do dumy jest nasze wsparcie dla imprez kulturalnych odbywających się w naszym regionie.