Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NORDEA Bank Abp SA Oddział w Polsce

Al. Marszałka E. Śmigłego-Rydza 20
93-281 Łódź
łódzkie, Polska

www.nordea.pl

NIP: 1050001108

Nasze biura

Libra Business Center

ul. Daimlera 2
02-460 Warszawa
mazowieckie, Polska

OLIVIA BUSINESS CENTRE Olivia Star

Aleja Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska

Tensor X Y Z

ul. Łużycka 8 A B C
81-537 Gdynia
pomorskie, Polska

Łużycka Office Park

ul. Łużycka 6a i 6c
81-537 Gdynia
pomorskie, Polska

Biurowiec Łódź 1

al. Piłsudskiego 22
90-051 Łódź
łódzkie, Polska

Cross Point Siedziba główna

al. Marszałka E. Rydza Śmigłego 20
93-281 Łódź
łódzkie, Polska

Symetris Business Park

al. Piłsudskiego 86
92-202 Łódź
łódzkie, Polska

Benefity

Wygodna lokalizacja

Nasze biura znajdują się w ścisłym centrum Łodzi, Warszawy i Trójmiasta. W zależności od miejsca będziesz zaledwie 15 minut od tętniącego życiem serca miasta.

Skandynawska kultura pracy

Nie zaznasz jej w żadnej innej organizacji. W Nordea nie ma sztywnych korporacyjnych ram. Nie spotkasz tu tykającego nad głową zegara, mierzącego szybkość wykonywanych zadań ani kontroli czasu pracy w postaci odbijania karty.

Ścieżki rozwoju

Sam zdecydujesz, którą drogę obierzesz: liderską lub specjalistyczną. Bez względu na wybór, do każdej roli zostaniesz solidnie przygotowany krok po kroku, a możliwość bycia mentorem w przyszłości pomoże Ci doskonalić umiejętności miękkie.

Dostęp do języków

Kontakt z krajami skandynawskimi sprawi, że przyswojenie podstaw norweskiego czy fińskiego stanie się bajecznie proste. Codziennie będziesz miał styczność z językiem angielskim.

Możliwość zmian

Prawie codziennie pojawiają się nowe rekrutacje wewnętrzne. Oprócz awansu możesz rozważyć zmianę departamentu lub stanowiska. Wieloletnie doświadczenie w organizacji będzie niezaprzeczalnym atutem, a znajomość środowiska pozwoli Ci odnaleźć się w praktycznie każdym miejscu.

Platforma kafeteryjna

Każdego miesiąca otrzymasz dodatkową kwotę do wykorzystania na dowolne benefity, od biletów do kina, kartę sportową aż po weekend w SPA. Niewykorzystaną kwotę możesz przelać na swoją kartę pre-paid i wykorzystać w dowolny sposób.

Karta sportowa i opieka medyczna

W zachowaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym niewątpliwie pomaga sport. Karta otworzy Ci dostęp do większości obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce. O Twoje zdrowie zadba prywatna przychodnia medyczna. Możesz wykupić pakiet indywidualny lub rozszerzyć go o partnera bądź zadbać o całą rodzinę.

Drużyny Sportowe

Będziesz miał możliwość dołączyć do m.in. grupy biegowej Nordea Runners, która liczy już ponad 120 osób w Łodzi! Większość biegów jest sponsorowanych przez Nordea.

Dodatkowe aktywności

Lubisz pisać artykuły, udzielać wywiadów, a może świetnie czujesz się przed kamerą? Angażujemy pracowników w nasze działania employer brandingowe. Chodzimy na targi pracy, jesteśmy mentorami, występujemy w lokalnej TV. Tak, wszystko w godzinach pracy.

Imprezy firmowe i spotkania integracyjne

Dwa razy do roku organizujemy flagowe imprezy Nordea – Winter oraz Summer Party. Każdy zespół otrzymuje kwartalne budżety na wyjścia. Restauracja, ścianka, kręgle, kajaki? We własnym gronie zdecydujecie, gdzie chcecie wyjść.