Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NORDEA Bank Abp SA Oddział w Polsce

Al. Marszałka E. Śmigłego-Rydza 20
93-281 Łódź
łódzkie, Polska

www.nordea.pl

NIP: 1050001108

Nasze biura

Libra Business Center

ul. Daimlera 2
02-460 Warszawa
mazowieckie, Polska

OLIVIA BUSINESS CENTRE Olivia Star

Aleja Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska

Tensor X Y Z

ul. Łużycka 8 A B C
81-537 Gdynia
pomorskie, Polska

Łużycka Office Park

ul. Łużycka 6a i 6c
81-537 Gdynia
pomorskie, Polska

Biurowiec Łódź 1

al. Piłsudskiego 22
90-051 Łódź
łódzkie, Polska

Cross Point Siedziba główna

al. Marszałka E. Rydza Śmigłego 20
93-281 Łódź
łódzkie, Polska

Symetris Business Park

al. Piłsudskiego 86
92-202 Łódź
łódzkie, Polska

O NORDEA

Nordea Bank Abp Oddział w Polsce wchodzi w skład Grupy Nordea, największej skandynawskiej instytucji finansowej, zatrudniającej prawie 30 000 osób na całym świecie. Obecna jest w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Polsce, Estonii oraz w wybranych miastach na świecie, gdzie ma swoje biura reprezentacyjne – w Nowym Jorku i Pekinie.

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce to dwa piony: IT, zlokalizowany w Trójmieście i Warszawie oraz Centrum Operacyjne z siedzibą w Łodzi. W 2020 roku liczba zatrudnionych osób w Polsce przekroczyła 4300 osób.

Nasi eksperci pracują nad kompleksowymi  rozwiązaniami w zakresie utrzymania i rozwoju platform i systemów informatycznych, jak również dostarczają zaawansowane usługi finansowe, zapewniające stabilność działania pod kątem obsługi procesów bankowych.

Czym się zajmujemy?

Centrum Operacyjne

Rejestracja operacji finansowych, rozwój rynków kapitałowych, wdrażanie robotyki, prowadzenie księgowości i przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy to tylko niektóre z zadań, które realizujemy, na co dzień w Łodzi dla skandynawskich klientów.

IT

Pracujemy nad wdrożeniem jednego z trzech największych systemów bankowych. Zespoły ulokowane w Warszawie i Trójmieście uczestniczą we wszystkich kluczowych projektach, które mają na celu podniesienie jakości obsługi dla skandynawskiego klienta banku. Poszukujemy ekspertów w obszarze baz danych, project managementu, bezpieczeństwa, architektury, infrastruktury, administrowania systemami oraz testowania.

Finanse

Nordea w Łodzi, Warszawie i Trójmieście zajmuje się również wsparciem zaawansowanych usług finansowych. Do zadań warszawskich zespołów należy kontrolowanie ksiąg i operacji finansowych, sporządzanie zaawansowanych ocen i analiz ryzyka bankowego oraz bieżące wsparcie niezbędne przy podejmowaniu przez bank decyzji finansowych. To tutaj ulokowane są najbardziej zaawansowane role finansowe w Polsce. Profesjonalistów z doświadczeniem bankowym i finansowym zapraszamy również do pozostałych jednostek biznesowych zajmujących się finansami. Rozwijamy się w sferze finansów i audytu i budujemy nowe zespoły. Intensywnie rekrutujemy osoby z doświadczeniem w obszarze audytu, polityki zakupów, sprawozdawczości oraz księgowości. 

Nasze wartości

Dołącz do naszego zespołu!

Nordea w Polsce dynamicznie rośnie. Zapraszamy do współpracy zarówno absolwentów studiów wyższych rozpoczynających ścieżkę kariery, jak i ekspertów o ugruntowanej wiedzy informatycznej i finansowej. Jesteśmy firmą, która pracuje w oparciu o wartości: odwagę, współpracę, odpowiedzialność i pasję. Jeżeli kierujesz się podobnymi wartościami, Nordea jest dla Ciebie odpowiednim miejscem.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (24)