Dane kontaktowe

Noble Securities S.A.

Rondo Ignacego Daszyńskiego 2
00-843 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 12 422 31 00
[email protected]

www.noblesecurities.pl

NIP: 6760108427

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z pierwszych domów maklerskich, działającym aktywnie na polskim rynku kapitałowym od 1994 r., posiadającym zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności maklerskiej. Obecnie jesteśmy częścią grupy kapitałowej Getin Noble Banku S.A.  

Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów detalicznych, jak i do Klientów profesjonalnych. Nasza działalność obejmuje pośrednictwo w obrocie instrumentami finansowymi na rynkach prowadzonych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. 

Z sukcesem realizujemy projekty w zakresie corporate finance, w szczególności pozyskiwania finansowania poprzez obligacje korporacyjne. 

Jesteśmy jednym z liderów na rynkach towarowych Towarowej Giełdy Energii S.A., za co wielokrotnie zostaliśmy nagrodzeni statuetką Platynowego Megawata przyznawaną przez Towarową Giełdę Energii S.A. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie prowadzenia i obsługi rachunków maklerskich, rachunków IKE i IKZE, a także doradztwa inwestycyjnego.

Wartości jakimi się kierujemy

W stosunkach z Klientami przywiązujemy szczególną wagę do budowania zaufania, solidności i wiarygodności, traktując wszystkich z należytą starannością i szacunkiem.

W stosunkach wzajemnych oraz relacjach z innymi instytucjami finansowymi kierujemy się zasadami rzetelności, profesjonalizmu, lojalności i kultury korporacyjnej.

Nasz Zespół

Nasz zespół tworzą ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak również eksperci z wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym, analitycy i licencjonowani maklerzy papierów wartościowych oraz doradcy inwestycyjni.

Jakich ludzi poszukujemy?

Poszukujemy ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie adekwatne do zakresu i charakteru wykonywanych czynności, których poziom wiedzy i kompetencji pozwala na przestrzeganie odpowiednich wymogów prawnych i standardów etycznych, oraz zaleceń właściwego organu nadzoru, jak również:

  • otwartych na budowanie relacji z Klientami,
  • nastawionych na zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klientów,
  • nastawionych na współpracę i realizację postawionych celów,
  • dynamicznych, innowacyjnych i elastycznych,
  • posiadających wysoką kulturę osobistą oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialnych, niezawodnych i posiadających zdolności organizacyjne, które chętnie wykorzystają w pracy zespołowej.

Jeśli interesujesz się rynkiem kapitałowym, chcesz zdobyć doświadczenie  w branży finansowej, jesteś osobą ambitną, ceniącą profesjonalizm, ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów dołącz do zespołu Noble Securities S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)