Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NOARK Electric Sp. z o.o.

Św. Michała 62
61-005 Poznań

NIP: 1132852232

KIM JESTEŚMY

NOARK ELECTRIC: JAKOŚĆ, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ.

Firma NOARK Electric jest światowym dostawcą najwyższej jakości komponentów elektrycznych niskonapięciowych przeznaczonych do instalacji elektrycznych budownictwa ogólnego, produkcji specjalistycznej i przemysłu. Spółka NOARK Electric należy do koncernu CHINT, wiodącego producenta aparatury i urządzeń elektrycznych, zatrudniającego ponad 40 000 pracowników na całym świecie.

Europejska centrala firmy znajduje się w Pradze i obsługuje 8 głównych regionów biznesowych (Czechy, Słowację, Polskę, Rumunię, kraje Bałtyckie, Bułgarię, kraje byłej Jugosławii, Ukrainę i kraje Europy Zachodniej).

Weszliśmy na rynek polski w 2012 roku i nasze biura znajdują się w Poznaniu. Zakończyliśmy fazę rozruchu i obecnie rośniemy zarówno pod względem liczby zamówień, zadowolonych klientów, jak i naszego zespołu.

Nasza jednostka biznesowa odnosi największe sukcesy w regionie europejskim.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Nieformalna kultura firmy, przyjazna atmosfera w biurze i możliwość rozwoju zawodowego to atuty, które najczęściej doceniają nasi pracownicy.

Benefity

Dbając o jakość naszych produktów, dbamy również o jakość życia każdego pracownika. Aby uniknąć wypalenia zawodowego, oferujemy wiele korzyści i stale staramy się rozszerzać naszą ofertę świadczeń. Jednak nie oczekuj tylko nagród finansowych, pochwały od szefa lub równowaga między życiem zawodowym a prywatnym mogą być bezcenne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)