Dane kontaktowe

No Limit Sp. z o.o.

Księżnej Anny 4
03-866 Warszawa

NIP: 5241066960

ETAP 1

Złożenie aplikacji.

Prowadzimy wiele rekrutacji na zróżnicowane stanowiska pracy do naszych polskich oraz zagranicznych biur. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy, wybierz tą, która najbardziej Cię zainteresowała i prześlij swoja aplikację. Możesz to zrobić za pośrednictwem naszej strony internetowej lub poprzez serwisy z ofertami pracy.

ETAP 2

Selekcja aplikacji.

Twoja aplikacja trafiła do naszego systemu. Zespół HR,  przeprowadza wstępną selekcję wszystkich nadesłanych zgłoszeń rekrutacyjnych. Na tym etapie wybieramy tych kandydatów, których profil zawodowy w największym stopniu odpowiada wymaganiom stanowiska i naszym potrzebom biznesowym.

ETAP 3

Rozmowa rekrutacyjna.

Spotkanie odbędzie się w jednym z naszych biur. Poinformujemy Cię wtedy, jak długo może potrwać dany proces rekrutacyjny i z jakich etapów będzie się składać (testy wiedzy, umiejętności, Assessment Center.). Często już podczas pierwszej rozmowy będziesz mieć okazję poznania swojego potencjalnego szefa.

Jak się przygotować do spotkania?

Wychodzimy z założenia, że spotkanie to szansa dla obu stron na wzajemne poznanie się. Będziemy pytać o Twoje dotychczasowe doświadczenia i mocne strony. Przygotowując się do rozmowy, przypomnij sobie ostatnie osiągnięcia i poprzednie zakresy zadań. Warto też zapoznać się z informacjami o naszej firmie – kim jesteśmy, jaka jest nasza misja, jakie wartości cenimy.

Choć jesteśmy polską firmą, działamy międzynarodowo. Dlatego też ważna jest dla nas znajomość języka angielskiego. Jeśli w naszym ogłoszeniu wymagamy jego znajomości, możesz być pewien, że część rozmowy będzie prowadzona w tym języku. W przypadku niektórych stanowisk znajomość innych języków może stanowić dodatkowy atut.

Pomyśl o tym, czego chciałbyś dowiedzieć się od nas. Warto spisać sobie wszystkie nurtujące kwestie. Na zakończenie każdego spotkania jest czas, aby odpowiedzieć na pytania Kandydata.

ETAP 4

Spotkanie z przełożonym wyższego szczebla.

Aby podjąć ostateczną decyzje o zatrudnieniu potrzebujemy nie tylko kompletu informacji o kandydatach,  ale również niejednokrotnie dodatkowej opinii. Wobec tego możesz zostać zaproszony na spotkanie z potencjalnym przełożonym wyższego szczebla.

ETAP 5

Decyzja o zatrudnieniu.

Na tym etapie otrzymujesz propozycję współpracy, wraz ze szczegółowymi warunkami. Do zobaczenia pierwszego dnia pracy!