Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

No Limit Sp. z o.o.

Księżnej Anny 3
03-866 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5241066960

„SZTUKA LOGISTYKI, LOGISTYKA SZTUKI”

Swoją przygodę z logistyką rozpoczęliśmy u progu transformacji systemowej w Polsce w 1990 roku. Na początku świadczyliśmy usługi w zakresie transportu i spedycji, jednak już po kilku latach wybudowaliśmy pierwszy magazyn i rozszerzyliśmy swoją działalność o logistykę magazynową. Kompleksowe rozwiązania logistyczne świadczymy od prawie 30 lat, dostarczając usługi dopasowane do potrzeb klienta.

Oferujemy usługi na terenie całej Europy, ze szczególnym nasileniem na obszar Polski i krajów CEE.

Współpracujemy z największymi firmami na rynku z  branż:  sport & fashion, FMCG, AGD, telekomunikacja, e­commerce, elektronika, kosmetyki, zabawki, materiały POSM.

ZESPÓŁ

Wśród nas jest wiele osób z różnorodnymi zainteresowaniami: sportowymi, muzycznymi, kulinarnymi, ogrodniczymi... Uważamy, że do szczęścia prowadzi nie tylko sukces zawodowy, ale również, a może przede wszystkim, możliwość realizowania życiowych hobby. Naszą maksymą jest powiedzenie "Nieważne co ro­bisz, naj­ważniej­sze, abyś ro­bił to z pasją". Dążymy do tego, aby ta zasada działała również w naszej codziennej pracy.

EKO-LOGICZNIE

Realizujemy proekologiczny program rozwoju firmy a naszym mottem jest Logistyka Przyjazna Środowisku. Tworzymy tabor miejskich samochodów dystrybucyjnych zasilanych w alternatywne paliwa oraz w proekologiczne, innowacyjne rozwiązania w transporcie całopojazdowym. Jednocześnie promujemy działania „eko” wśród naszych pracowników, realizując szereg projektów w ramach obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu CSR (Corporate Social Responsibility).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (41)