Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

nmc Polska Sp. z o.o.

Pyskowicka 15
41-807 Zabrze
śląskie, Polska
[email protected]

www.nmc.pl

NIP: 6312187483

Kim jesteśmy

nmc Polska jest częścią Grupy nmc, wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych i jest jedną z topowych firm proponujących optymalne rozwiązania w sektorze przemysłu tworzyw sztucznych. 

Wysoka jakość naszych produktów, ich innowacyjność i niezawodność, a także indywidualne podejście i niestandardowe projekty, gwarantują naszym klientom najkorzystniejsze rozwiązania. 

nmc  wytwarza produkty stosowane w różnych dziedzinach usług oraz przemysłu:

  - branża budowlana oraz izolacje i dekoracje
  - zabezpieczenia przemysłowe i technologiczne
  - aktywność sportowa i wypoczynek

nmc w Polsce

nmc Polska zlokalizowana jest w Zabrzu i od ponad 20 lat działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w podstrefie zabrzańskiej przy ulicy Pyskowickiej 15. Głównymi produktami wytwarzanymi w Polsce są izolacje ze spienionego polietylenu oraz kauczuku.  

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w 2018 roku Zarząd nmc  zdecydował o rozbudowie zakładu w zabrzańskiej KSSE. Otwarcie nowej hali produkcyjnej będzie miało miejsce w 2019 roku. 

Obecnie w zakładzie produkcyjnym w Zabrzu zatrudniamy ponad 200 osób - a liczba Pracowników stale rośnie.

We will succeed together

Nasze wartości są kompasem, któremu ufamy i którym sie kierujemy.

Naszym celem jest budowanie sukcesu firmy razem,  dlatego dbamy o dobrą atmosferę i możliwości rozwoju. W naszej firmie cenimy ludzi,  nasi Pracownicy mogą liczyć na szereg dodatkowych benefitów takich jak: bony na święta, ubezpieczenie grupowe, czy dodatkowe wynagrodzenie urlopowe.

Od początku do dziś

Zobacz oczami wyobraźni, jak w powojennej Europie, przyszły założyciel firmy nmc, Gert Noël siedzi w kuchni przy stole i czyta gazetę. Akurat skończył posiłek, przygotowany przez żonę lub gosposię. Może zaprasza ją do stolika, żeby napiła się z nim kawy. Ona jednak sprząta i trudno zmyć jej brudne naczynia. Zwykła, niepozorna czynność. Dla niego jednak stanowiła inspirację – w końcu jest inżynierem, wynalazcą, innowatorem. Kupił piankę poliuretanowa, pociął na małe bloczki i zrobił pumeks do mycia, taki prekursor dzisiejszej gąbki.

Może wydawać się to mało intersujące i takie przyziemne, ale od niepozornego przedmiotu codziennego użytku i chęci ułatwienia życia rozpoczęła się fascynująca historia firmy nmc. Dziś, po ponad 70 latach od założenia, nmc jest ogólnoeuropejską grupą kapitałową, czołowym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w wielu przemysłach i dziedzinach życia.

I tak jak założycielowi grupy nmc, tak i nam w każdym działaniu ciągle przyświeca idea – motto nmc: „Comfort and protection for a better life”. Historia NMC trwa. Przyjdź i napisz z nami następny rozdział.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)