Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

nmc Polska Sp. z o.o.

Pyskowicka 15
41-807 Zabrze
śląskie, Polska
[email protected]

www.nmc.pl

NIP: 6312187483

Poznaj nas

Nmc Group jest jednym z największych w Europie producentów pianek syntetycznych. Wytwarzane przez nas produkty są stosowane w różnych dziedzinach usług oraz przemysłu:

- branża budowlana oraz izolacje i dekoracje
- zabezpieczenia przemysłowe i technologiczne
- aktywność sportowa i wypoczynek

Mam ponad 70 lat doświadczenia i obsługujemy już 10 000 klientów!

Siedziba główna mieści się w Eynatten (Belgia), a w całej Grupie zatrudnionych jest około 1700 pracowników.

OD POCZĄTKU DO DZIŚ

Zobacz oczami wyobraźni, jak w powojennej Europie, przyszły założyciel firmy nmc, Gert Noël siedzi w kuchni przy stole i czyta gazetę. Akurat skończył posiłek, przygotowany przez żonę lub gosposię. Może zaprasza ją do stolika, żeby napiła się z nim kawy. Ona jednak sprząta i trudno zmyć jej brudne naczynia. Zwykła, niepozorna czynność. Dla niego jednak stanowiła inspirację – w końcu jest inżynierem, wynalazcą, innowatorem. Kupił piankę poliuretanowa, pociął na małe bloczki i zrobił pumeks do mycia, taki prekursor dzisiejszej gąbki.

Może wydawać się to mało intersujące i takie przyziemne, ale od niepozornego przedmiotu codziennego użytku i chęci ułatwienia życia rozpoczęła się fascynująca historia firmy nmc. Dziś, po ponad 70 latach od założenia, nmc jest ogólnoeuropejską grupą kapitałową, czołowym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w wielu przemysłach i dziedzinach życia.

I tak jak założycielowi grupy nmc, tak i nam w każdym działaniu ciągle przyświeca idea – motto nmc: „Comfort and protection for a better life”. Historia NMC trwa. Przyjdź i napisz z nami następny rozdział.

GDZIE JESTEŚMY?

nmc Polska zlokalizowana jest w Zabrzu i od ponad 20 lat działa na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w podstrefie zabrzańskiej przy ulicy Pyskowickiej 15. Głównymi produktami wytwarzanymi w Polsce są izolacje ze spienionego polietylenu oraz kauczuku.  

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w 2018 roku Zarząd nmc  zdecydował o rozbudowie zakładu w zabrzańskiej KSSE. Otwarcie nowej hali produkcyjnej miało miejsce w 2019 roku. Aktualnie przygotowujemy się do kolejnych nowych inwestycji.

W zakładzie produkcyjnym w Zabrzu zatrudniamy obecnie ponad 250 osób -  liczba Pracowników stale wzrasta.

CO NAS WYRÓŻNIA?

WE WILL SUCCEED TOGETHER

W nmc ważni są ludzie, dlatego wszyscy Współpracownicy kierują się wartościami firmy.

Nasze wartości są kompasem, któremu ufamy i którym sie kierujemy.

Naszym celem jest budowanie sukcesu firmy razem,  dlatego dbamy o dobrą atmosferę i możliwości rozwoju. W naszej firmie cenimy ludzi,  nasi Pracownicy mogą liczyć na szereg dodatkowych benefitów takich jak: bony na święta, ubezpieczenie grupowe, czy dodatkowe wynagrodzenie urlopowe.

Rekrutacja

Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji – która zobowiązuje nas  do transparentności oraz kontaktu z Kandydatami na każdym etapie rekrutacji. https://przyjaznarekrutacja.pl/

Rekrutujemy w kilku etapach -  te uzależnione są od stanowiska, na jakie Kandydat aplikuje.

Jeśli nie ma w danym momencie stanowiska, które jest dla Ciebie ciekawe, prześlij do nas swoje CV na adres: [email protected] z informacją, w jakim dziale interesuje Cię praca.

Nasza firma dynamicznie się rozwija i bardzo duża szansa, że właśnie dla Ciebie znajdziemy miejsce w naszej strukturze.

Proces rekrutacji dla stanowisk produkcyjnych:

ETAP 1

Kandydat aplikuje bezpośrednio do naszej firmy poprzez ogłoszenie lub kontakt telefoniczny.

ETAP 2

Po pozytywnej weryfikacji Kandydat zapraszany jest na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego weryfikowane jest jego doświadczenie oraz umiejętności. To też pierwszy moment zapoznania Kandydata z naszą firmą i warunkami zatrudnienia. Zwiedzamy hale produkcyjne.

ETAP 3

Jeśli obie strony akceptują warunki  – dopełniamy formalności i rozpoczynamy współpracę. Nowy Pracownik bierze udział we wdrożeniu -  pierwszego dnia poznaje Instruktora oraz swojego bezpośredniego przełożonego – Koordynatora/Brygadzistę , który wprowadza Go w naszą organizację.

Proces rekrutacji dla stanowisk specjalistycznych:

ETAP 1

Rekrutację rozpoczynamy od zamieszczenia informacji o wolnym wakacie na dane stanowisko na różnych portalach m.in. portal Pracuj.pl poprzez który można złożyć swoja aplikację.

ETAP 2

Spływające aplikacje są weryfikowane przez dział HR, który kontaktuje się z Kandydatami najbardziej pasującymi do poszukiwanego profilu i zaprasza na spotkanie bezpośrednio do siedziby w Zabrzu. Podczas spotkania szczegółowo omawiamy zakres obowiązków, prezentujemy naszą firmę oraz warunki współpracy.

ETAP 3

Jeśli obie strony akceptują warunki  - dopełniamy formalności i rozpoczynamy współpracę.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)