Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NKT S.A.

Gajowa 3
43-254 Warszowice
śląskie, Polska
[email protected]

www.nkt.com.pl

NIP: 6520005449

Poznaj nas

W NKT jesteśmy skupieni na rozwoju technologii kabli zasilających, a naszym celem jest zrównoważone połączenie Ciebie, nas oraz całego społeczeństwa przy jednoczesnej dbałości o środowisko w którym żyjemy, to część strategii, którą NKT wdraża od 2020 roku – we connect a greener world.

Dla nas jest to podróż, której punktem początkowym jest podjęcie odpowiedzialności za społeczeństwo, zapewniając stałą uwagę na każdym poziomie; nie tylko w kontekście samych produktów, ale również ich wytwarzania, montowania i wycofywania z użytkowania z zachowaniem dbałości o bezpieczeństwo ludzi i środowiska.

Co więcej w NKT staramy się rozwijać nie tylko nasze produkty, współpracę z klientami, ale także naszych pracowników oraz ich potencjały. Dzięki rozwojowi produkcji w Warszowicach już początkiem 2022 startujemy z kolejnym wydziałem produkcyjnym.

Jeśli chcesz nas lepiej poznać sprawdź aktualne oferty pracy i już teraz dołącz do naszego zespołu! Poniżej poznasz nasze najważniejsze wartości i będziesz mógł przekonać się osobiście czy było warto – my wiemy, że tak.

Trochę Historii

Jest rok 1891, kiedy armator H. P. Prior zauważył potencjał w wytwarzaniu wysokiej jakości przewodów do dystrybucji energii i dla niedawno wynalezionego telefonu. Założył on firmę NKT w trakcie drugiej rewolucji przemysłowej. W tamtych czasach węgiel i gaz ustępowały drogi elektryczności jako źródłu energii domowej i przemysłowej.

H.P. Prior należał do grupy dziewiętnastowiecznych przedsiębiorców i przemysłowców, którzy wytyczyli drogę do komfortu i wygody na poziomie wymaganym przez nowoczesne życie w świecie napędzanym energią elektryczną. W ciągu siedmiu lat od założenia firma rozwinęła się i weszła na kopenhaską giełdę jako Nordiske Kabel og Traadfabriker, NKT.

Obecnie, z lokalizacjami w ponad 14 krajach i zakładami produkcyjnymi w Niemczech, Szwecji, Polsce, Czechach, Norwegii i Danii, NKT jest światowym liderem technologii kablowej mającym udział w cyfrowej erze czwartej rewolucji przemysłowej i globalnym przechodzeniu na energie odnawialne.

Teraz mamy nawet statek do kładzenia kabli podmorskich!

NKT w Polsce

Aktualnie w obu zakładach NKT S.A. (Knurów oraz Warszowice) zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników.

Zakład w Warszowicach skupia się na produkcji kabli i przewodów, natomiast zakład znajdujący się w Knurowie produkuje półprodukty (granulaty itd.) służące do produkcji gotowego wyrobu w Warszowicach.

Co nas wyróżnia

Zmieniamy przyszłość technologii kablowych!

Idziemy z duchem postępu:
Stawiamy na łącznie ambitnych celów dotyczących innowacyjności, które jednocześnie będą w zgodzie ze strategom zrównoważonego rozwoju.

Łączymy:
Współpraca jest dla nas jedną z najważniejszych wartości w NKT. Współdziałamy aby zapewnić najwyższy poziom obsługi, ale również aby wspierać się nawzajem. Szanujemy różne poglądy i cenimy sobie otwarte dyskusje. Chcemy budować zaufanie przez wspólną pracę i ciągłe doskonalenie siebie nawzajem. Stawiamy na różnorodność poglądów i przekonań, to dzięki temu możemy się rozwijać.

Jesteśmy skuteczni:
Spełniamy nasze obietnice i bierzemy odpowiedzialność.

Dbamy:
Bezpieczeństwo naszych pracowników, partnerów biznesowych oraz innych stron jest dla nas priorytetem. Troszczymy się o siebie nawzajem, dbamy również o klimat i lokalne społeczności.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)