Dane kontaktowe

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32
61-021 Poznań
wielkopolskie, Polska

POZNAJ NAS

NIVEA Polska to zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1, którzy pracują w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.

Od ponad 130 lat troska o konsumentów i pracowników kieruje naszymi działaniami. Siedziba Beiersdorf w Polsce znajduje się w Poznaniu, gdzie mieszczą się dwie firmy: NIVEA Polska Sp. z o.o. oraz Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

NASZE WSPÓLNE POWODY DO DUMY

 • SZEROKI HORYZONT KARIERY
  W naszej firmie sam decydujesz o tym, jak może wyglądać Twoja ścieżka rozwoju. Wraz z poszerzaniem kompetencji masz szansę zmienić zakres obowiązków, przejść do nowego działu lub wyjechać na zagraniczny kontrakt. Weźmiesz także udział w projektach międzyzespołowych. Dzięki tym możliwościom zyskasz szeroką perspektywę biznesową.
   
 • WOLNOŚĆ W PODĄŻANIU DO AMBITNYCH CELÓW
  Jesteśmy liderem i nieustannie wzmacniamy swoją pozycję – w NIVEA będziesz miał realny wpływ na biznes. Podejmiesz ambitne wyzwania, a sposób ich realizacji będzie zależał od Ciebie. Cieszymy się swobodą działania. Ufamy ludziom i ich kompetencjom.
   
 • ENERGIA ZE WSPÓŁDZIAŁANIA
  Osiągamy wysokie wyniki dzięki współpracy w zaangażowanych zespołach. Inspirujemy siebie nawzajem. Pracując z nami, poczujesz wyjątkową energię NIVEA: unikalne wydarzenia, wspólne świętowanie ważnych chwil, radość z bycia razem.
   
 • PEŁEN PORTFEL I WIELE KORZYŚCI
  W NIVEA otrzymasz wynagrodzenie przewyższające średnią na rynku oraz bogaty pakiet benefitów. Polubisz nasze nowoczesne miejsce pracy otoczone zielenią. Czeka tu na Ciebie także wiele innych atrakcji – odkryjesz je, gdy do nas dołączysz!

NASZE WARTOŚCI

Kluczowe wartości kształtujące kulturę naszej firmy od początku jej istnienia znajdują swe zastosowanie także dziś. Przyświecają nam w codziennej pracy i sprawiają, że w Beiersdorf wszyscy mówimy tym samym językiem. Co więcej, to dzięki nim wiemy doskonale, w którym kierunku podążać każdego dnia: stanowią swoisty wzorzec, z którego możemy korzystać.

 • TROSKA – zachowujemy się odpowiedzialnie względem naszych współpracowników, klientów, marek, naszego społeczeństwa i środowiska.

 • PROSTOTA – dbamy o jednoznaczność i zgodę, szybko i pragmatycznie podejmujemy decyzje i skupiamy się na tym, co istotne.

 • ODWAGA – jesteśmy nastawieni na osiąganie odważnych  celów, przejmujemy inicjatywę, uczymy się na błędach, a zmianę postrzegamy jako szansę.

 • ZAUFANIE – mówimy to, co myślimy naprawdę, dotrzymujemy obietnic i traktujemy innych z szacunkiem. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)