Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32
61-021 Poznań
wielkopolskie, Polska

Lider na rynku

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, będącą częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – BYCIE LIDEREM na rynku kosmetycznym.

Co sprawia, że aż 93% konsumentów na świecie zna markę NIVEA?

  • Troska o wysoką jakość naszych produktów
  • Innowacyjność – nasze portfolio liczy przeszło 400 produktów
  • Odwaga – ok 60 nowości wprowadzanych co roku.

Wszystko zaczęło się od 1911 roku, kiedy opracowaliśmy recepturę pierwszego na świecie kremu kosmetycznego. Dzięki połączeniu tradycji z innowacyjnymi technologiami rozumiemy i spełniamy oczekiwania naszych konsumentów jak nikt inny.

Bycie liderem na rynku jest polem ciągłych wyzwań i miejscem, w którym można zdobyć cenne doświadczenia i umiejętności. Na całym świecie posiadamy prawie 150 filii i zatrudniamy 17 000 pracowników.

W naszej biurowej kantynie przy kawie spotykają się najlepsi specjaliści w takich dziedzinach jak: sprzedaż, marketing, logistyka, finanse, HR. To właśnie nasi pracownicy tworzą wyjątkową atmosferę, w której Nothing can stop us!

Co nas wyróżnia?

Wolność w podążaniu do ambitnych celów – w NIVEA będziesz mieć realny wpływ na biznes. Ufamy ludziom i ich kompetencjom. Wyniki swojej pracy będziesz mógł zobaczyć wszędzie tam gdzie jest Nivea – telewizja, Internet, drogerie i sklepy, a także w większości łazienek na świecie:)

Szeroki horyzont kariery – Jesteś dla nas najważniejszy. Sam decydujesz jak wygląda Twoja ścieżka kariery, my pokazujemy Ci dostępne opcje. Wraz z poszerzaniem kompetencji, masz szansę zmienić zakres obowiązków, przejść do nowego działu lub wyjechać na zagraniczny kontrakt. 

Energia ze współdziałania - nasze sukcesy są efektem współpracy w zaangażowanych zespołach. Inspirujemy się i dzielimy wiedzą. 

Pełen portfel i dużo korzyści - otrzymasz wynagrodzenie przewyższające średnią na rynku oraz bogaty pakiet benefitów. 

NASZE WARTOŚCI

Troska - dbamy nie tylko o naszych konsumentów mając na uwadze nasze marki, społeczeństwo i środowisko, ale i o naszych pracowników. Na terenie firmy będziesz mógł zadbać o swoje zdrowie uczestnicząc w zajęciach fitness i korzystając z nowo otwartej siłowni.

Prostota - koncentrujemy się na rzeczach najważniejszych, działając szybko i pragmatycznie oraz podejmując jasne decyzje.

Odwaga - wyznaczamy sobie ambitne cele, wykazujemy inicjatywę w ich realizacji. Błędy są dla nas nauką na przyszłość, a każdą zmianę postrzegamy jako szansę. NIVEA jako pierwsza wprowadziła na rynek kremy z formułą Q10 oraz antyperspiranty nie zostawiające śladów na ubraniach. 

Zaufanie - szczerze mówimy co myślimy, działając jednocześnie z szacunkiem i uczciwe. Dotrzymujemy danych obietnic. Co roku konsumenci okazują nam swoje zaufanie przyznając wiele nagród naszym produktom.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)