Dane kontaktowe

NIPPON SEIKI POLAND sp. z o.o.

Ul. Miele 3
95-054 Ksawerów
łódzkie, Polska
[email protected]

NIP: 7272835691

Poznaj nas

Jesteśmy jednym z wiodących światowych dostawców innowacyjnych produktów dla przemysłu motoryzacyjnego w zakresie systemów informacji dla kierowców.

Będąc liderem na rynku wysokiej klasy wyświetlaczy Head-Up Display, Nippon Seiki stanowi punkt odniesienia w branży dla marek samochodów z segmentu średniego i premium.

15 000 naszych pracowników na całym świecie codziennie stara się projektować, rozwijać i produkować wysokiej, jakości rozwiązania dla naszych klientów. Współpracujemy ściśle z największymi międzynarodowymi producentami motoryzacyjnymi od wczesnych etapów życia nowych modeli samochodów po proces ich produkcji.

Nasza fabryka znajduje się w Ksawerowie w obrębie Łódzkiej Strefy Ekonomicznej w niedalekiej odległości od Portu Łódź. Nippon Seiki posiada fabryki i centra serwisowe na całym świecie, zakład w Ksawerowie będzie trzecią inwestycją w Europie.

Co jest dla nas ważne

Naszą pasją i celem jest dostarczanie przyrządów i wyświetlaczy o wysokiej jakości, czytelności i niezawodności do samochodów z segmentu średniego i premium.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)