Dane kontaktowe

NIDEC MOTORS & ACTUATORS

Skarbowa 36
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska

www.nidec.com

NIP: 5272518400

O firmie:

Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o. o obecnie zatrudnia około 810 osób, oraz około 100 pracowników tymczasowych  Pracę znajdą tu zarówno kobiety,  jak i mężczyźni, pracownicy biurowi oraz bezpośrednio produkcyjni.

Zakład produkuje napędy przede wszystkim dla przemysłu motoryzacyjnego np. do szyberdachów, siedzeń, regulacji pasów bezpieczeństwa, systemów chłodzenia silnika, wspomagania układu kierowniczego.

Oprócz produktów związanych z branżą motoryzacyjną, zakład w Niepołomicach zajmuje się również produkcją silniczków i napędów stosowanych np. do napędu bram, rolet itp.

Wielkim atutem korporacji NIDEC jest innowacyjność i nowe projekty, które są realizowane również w zakładzie w Niepołomicach. NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o. o, jak każda firma działająca na rynku motoryzacyjnym musi spełnić bardzo wysokie wymagania klientów, stąd też wysokie ustandaryzowane wszystkich procesów, nacisk na jakość oraz rozwój personelu. Niepołomicki zakład NMA zatrudnia najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, stawiając jednocześnie na nieustanne doskonalenie umiejętności i pogłębianie wiedzy swoich pracowników.

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy firmą międzynarodową, wywodzącą się z Japonii, która jest zorientowana na potrzeby pracowników. Stawiamy na bardzo dobrą atmosferę w pracy, co wyróżnia nas jako pracodawcę na rynku pracy. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Aby tą pozycję utrzymać szukamy kandydatów, którzy poważnie myślą o pracy w naszym zakładzie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)